Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Forum İstatistik
Forum Saphira'ya Hoşgeldin; Misafir
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Tarihinden Beri Bizimlesin
Son Ziyaretiniz:
Son Üyemiz : https://forumsaphira.yetkin-forum.com/u157

5835 Gündür yayındayız
2162 Konumuz var
9233 Mesaj gönderildi
Senden İyi Olmasın 155 Kullanıcımız Var
Saat Kaç?
En son konular
» kısacaa ßhenn :)
Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Icon_minitimeCuma Ara. 31, 2010 4:52 pm tarafından ilkerarslan

» Yine Yeniden Saphira' 10
Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 1:26 pm tarafından AdminCem

» herkese selamlar .)
Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 12:50 am tarafından AdminCem

» evet ben yeniyim (:
Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 12:50 am tarafından AdminCem

» - ******ün Hayatı Anıları ****** resimleri yazıları -
Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 4:02 pm tarafından rtnrtn

» EmRe ayDıN fotoLaRı 2...
Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:05 pm tarafından matraq.xD

» kaLan sağLaR seNin oLsuN..(RESİMLİ)
Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:03 pm tarafından matraq.xD

» Bu keZ anLadım ( resımLı)
Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:03 pm tarafından matraq.xD

» içecek şişelernden sanat..
Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:58 pm tarafından matraq.xD

» yumuRta kabukLaRına bakıNn süpeRr bnce ;)
Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:57 pm tarafından matraq.xD

En iyi yollayıcılar
muzur_kedi
Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Vote_lcapAttila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Voting_barAttila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Vote_rcap 
AdminCem
Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Vote_lcapAttila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Voting_barAttila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Vote_rcap 
*ßOnNy--girL*
ßüshRa
ßaTeRiST DeN!Ss
saphira_smge
Angelic Girl
PeSiMiST_SaGoPa_KaJMeR
baqtery
JeLibon
Program İndir
Spor Haberleri
Anket
Yeni Tema Ve Arkaplanımız Nasıl???
Süper Ötesi
Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Vote_lcap67%Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Vote_rcap
 67% [ 2 ]
Öğğ İğrenç
Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Vote_lcap0%Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne İyi Ne Kötü Fifty Fifty
Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Vote_lcap33%Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Toplam Oylar : 3
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Adminle İletişim
Destekleyenler
free forum
Sitemizi Destekle
https://forumsaphira.yetkin-forum.com/tell_friend.forum?f
Facebook Ekle
Cem Agirgez

Kartınızı Oluşturun
Istatistikler
Toplam 155 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ilkerarslan

Kullanıcılarımız toplam 9233 mesaj attılar bunda 2162 konu

Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri

3 posters
YazarMesaj
Angelic Girl
Moderatör
Moderatör
Angelic Girl

Kadın Mesaj Sayısı : 566
Ruh Halim : Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Yurekl10

Başarı:
Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Left_bar_bleue575/1000Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Empty_bar_bleue  (575/1000)
Rep Puanı:
Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Left_bar_bleue92/1500Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Empty_bar_bleue  (92/1500)

Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Empty
MesajKonu: Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri   Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 6:48 pm

ÜÇÜNCÜ ŞAHSIN ŞİİRİ

gözlerin gözlerime değince
felâketim olurdu ağlardım
beni sevmiyordun bilirdim
bir sevdiğin vardı duyardım
çöp gibi bir oğlan ipince
hayırsızın biriydi fikrimce
ne vakit karşımda görsem
öldüreceğimden korkardım

ne vakit maçka'dan geçsem
limanda hep gemiler olurdu
ağaçlar kuş gibi gülerdi
bir rüzgâr aklımı alırdı
sessizce bir cıgara yakardın
parmaklarımın ucunu yakardın
kirpiklerini eğerdin bakardın
üşürdüm içim ürperirdi

akşamlar bir roman gibi biterdi
jezabel kan içinde yatardı
limandan bir gemi giderdi
sen kalkıp ona giderdin
benzin mum gibi giderdin
sabaha kadar kalırdın
hayırsızın biriydi fikrimce
güldü mü cenazeye benzerdi
hele seni kollarına aldı mı

Attila İLHAN

muzur_kedi
S.Mod
S.Mod
muzur_kedi

Kadın Mesaj Sayısı : 1759
Ruh Halim : Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Asik10

Başarı:
Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Left_bar_bleue900/1000Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Empty_bar_bleue  (900/1000)
Rep Puanı:
Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Left_bar_bleue510/1500Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Empty_bar_bleue  (510/1500)

MesajKonu: Geri: Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri   Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 11:14 pm

saoL cnm yha emegıne sagLık chok sevdıgım bıR sııRı atııllah ıLlanın t$kLeR teKraR hatıRlattıgın için
http://www.chatlakforum.benimforum.biz/
Angelic Girl
Moderatör
Moderatör
Angelic Girl

Başarı:
Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Left_bar_bleue575/1000Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Empty_bar_bleue  (575/1000)
Rep Puanı:
Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Left_bar_bleue92/1500Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Empty_bar_bleue  (92/1500)

MesajKonu: Geri: Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri   Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 11:28 pm

Ne DeMek jnmm ßnde Çho0o0oq sefiorum =)
*ßOnNy--girL*
Moderatör
Moderatör
*ßOnNy--girL*

Kadın Mesaj Sayısı : 1068

Başarı:
Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Left_bar_bleue675/1000Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Empty_bar_bleue  (675/1000)
Rep Puanı:
Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Left_bar_bleue166/1500Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Empty_bar_bleue  (166/1500)

MesajKonu: Geri: Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri   Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 5:55 pm

mrvee bu şiir bzm edebiyat kitabında mı vardı beh:D
Angelic Girl
Moderatör
Moderatör
Angelic Girl

Başarı:
Rep Puanı:

MesajKonu: Geri: Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri   Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 6:47 pm

Evt kuzum ama çk hoşuma kaçıor yhaaa Smile ehehe

Attila İlhan Üçüncü Şahsın Şiiri
1 sayfadaki 1 sayfası