Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Forum İstatistik
Forum Saphira'ya Hoşgeldin; Misafir
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Perş. Ocak 01, 1970 Tarihinden Beri Bizimlesin
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Son Üyemiz : https://forumsaphira.yetkin-forum.com/u157

5813 Gündür yayındayız
2162 Konumuz var
9233 Mesaj gönderildi
Senden İyi Olmasın 155 Kullanıcımız Var
Saat Kaç?
En son konular
» kısacaa ßhenn :)
50 Soruda Barış Akarsu Icon_minitimeCuma Ara. 31, 2010 4:52 pm tarafından ilkerarslan

» Yine Yeniden Saphira' 10
50 Soruda Barış Akarsu Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 1:26 pm tarafından AdminCem

» herkese selamlar .)
50 Soruda Barış Akarsu Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 12:50 am tarafından AdminCem

» evet ben yeniyim (:
50 Soruda Barış Akarsu Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 12:50 am tarafından AdminCem

» - ******ün Hayatı Anıları ****** resimleri yazıları -
50 Soruda Barış Akarsu Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 4:02 pm tarafından rtnrtn

» EmRe ayDıN fotoLaRı 2...
50 Soruda Barış Akarsu Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:05 pm tarafından matraq.xD

» kaLan sağLaR seNin oLsuN..(RESİMLİ)
50 Soruda Barış Akarsu Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:03 pm tarafından matraq.xD

» Bu keZ anLadım ( resımLı)
50 Soruda Barış Akarsu Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:03 pm tarafından matraq.xD

» içecek şişelernden sanat..
50 Soruda Barış Akarsu Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:58 pm tarafından matraq.xD

» yumuRta kabukLaRına bakıNn süpeRr bnce ;)
50 Soruda Barış Akarsu Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:57 pm tarafından matraq.xD

En iyi yollayıcılar
muzur_kedi
50 Soruda Barış Akarsu Vote_lcap50 Soruda Barış Akarsu Voting_bar50 Soruda Barış Akarsu Vote_rcap 
AdminCem
50 Soruda Barış Akarsu Vote_lcap50 Soruda Barış Akarsu Voting_bar50 Soruda Barış Akarsu Vote_rcap 
*ßOnNy--girL*
ßüshRa
ßaTeRiST DeN!Ss
saphira_smge
Angelic Girl
PeSiMiST_SaGoPa_KaJMeR
baqtery
JeLibon
Program İndir
Spor Haberleri
Anket
Yeni Tema Ve Arkaplanımız Nasıl???
Süper Ötesi
50 Soruda Barış Akarsu Vote_lcap67%50 Soruda Barış Akarsu Vote_rcap
 67% [ 2 ]
Öğğ İğrenç
50 Soruda Barış Akarsu Vote_lcap0%50 Soruda Barış Akarsu Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne İyi Ne Kötü Fifty Fifty
50 Soruda Barış Akarsu Vote_lcap33%50 Soruda Barış Akarsu Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Toplam Oylar : 3
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Adminle İletişim
Destekleyenler
free forum
Sitemizi Destekle
https://forumsaphira.yetkin-forum.com/tell_friend.forum?f
Facebook Ekle
Cem Agirgez

Kartınızı Oluşturun
Istatistikler
Toplam 155 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ilkerarslan

Kullanıcılarımız toplam 9233 mesaj attılar bunda 2162 konu

50 Soruda Barış Akarsu

YazarMesaj
AdminCem
Site Kurucusu
Site Kurucusu
AdminCem

Erkek Mesaj Sayısı : 1554
Ruh Halim : 50 Soruda Barış Akarsu Manyak10

Başarı:
50 Soruda Barış Akarsu Left_bar_bleue1000/100050 Soruda Barış Akarsu Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Rep Puanı:
50 Soruda Barış Akarsu Left_bar_bleue944/150050 Soruda Barış Akarsu Empty_bar_bleue  (944/1500)

50 Soruda Barış Akarsu Empty
MesajKonu: 50 Soruda Barış Akarsu   50 Soruda Barış Akarsu Icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 11:35 pm

İşte 50 Soruda Barış Akarsu

1.İSMİNİZİ KENDİNİZ KOYACAK OLSANIZ NE KOYARDINIZ?
*İsmimi seviyorum yine Barış koyardım. Bana yakıştığını düşünüyorum.

2.HAYATTA EN UTANDIĞINIZ AN?
*Hiç utanacağım bir durum olmadı. Küçükken olmuştur tabi; ama önemli bir şey hatırlamıyorum.

3.KAÇ YAŞINDA İLK KEZ AŞIK OLDUNUZ, ADI NEYDİ VE NASIL BİRİYDİ?
*Hiç aşık olmadım.Ama olmayı isterim, dış görünüş benim için önemli değil. Eğlenceli beni güldüren, rahatlatan dürüst ve benimle herşeyi paylaşan biri olmadı... (vallaha Barış beni arıyomuş..

4.BU GÜNE KADAR BİRİNİN SİZİN İÇİN YAPTIĞI EN ROMANTİK ŞEY NEDİR?
*Keşke bu soruya verecek bi cevabım olsa... Sevdiğim isanlar dostlarım ailem beni mutlu edecek çok şeyler yaptılar; ama aşkın romantik dünyasına hiç giremedim.

5.BİR KADININ ÖNCE NERESİNE BAKARSINIZ?
*Gözlerine bakarım ve onu tanımaya çalışırım. ;Bakışlar insanı ele verir.Karşınızdakinin ne kadar dürüst olduğunu, sevgisinin ne kadar gerçek olduğunu bakışlarından anlarsınız...

6.SEVGİLİNİZİN ÖZEL EŞYALARINA BAKTIĞINIZ, CEP TELEFONU MESAJLARINI OKUDUĞUNUZ OLDU MU?
*Kesinlikle böyle bir şey yapmam.Sevgilide olsak herkesin özel alanları olmalı. Ayrıca saygısızlık ve güvensizlik belirtisi bu. Ne ben yaparım nede yapılmasını isterim

7.SEVGİLİNİZİN SİZİ ALDATTIĞINI GÖRSENİZ...?
*Döner arkamı giderimve herşey orada biter.Başka biriyle beraber olmayı seçmiş biriyle o andan itibaren alakam olmaz.Sadece üzülürüm.

8.HİÇ SEVGİLİNİZİ ALDATTIĞINIZ OLDUMU?
*Olmadı.Aldatmak benim için sadece bir başka bedenle birlikte olmak değil.Sevgilime yalan söylersem ve o da bana aynısını yaparsa, bu da aldatmak değilmidir?...

9.SEVGİLİNİZİE NASIL HİTAP EDERSİNİZ? CANIM HAYATIM VS.?
*Yavrum sevgilim canım vs. fark etmez sevgimi belirten içimden gelen her güzel hitabı kullanırım... Ama içimden gelmeli... Karşı taraf beni böyle şeylere zorlarsa inadına çıkmaz ağzımdan o sözler. Herşeyde olduğu gibi ilişkimde de doğallık çok önemlidir benim için....

10.BİR KADINDA EN TAHAMMÜL EDEMEDİĞİNİZ ŞEY?
*bir çok şeye tahammül edemeyebilirim. Bana karışmasına, değiştirmeye çalışmasına, yalan söylemesine...

11.AŞKTA TERK EDEN Mİ, TERK EDİLENMİSİNİZ?
*İkiside olabilirim. Belli olmaz ki...

12.AŞKIN ÖMRÜ SİZCE NE KADAR?
*Bir günde olabilir sonsuza kadarda sürebilir. İnsanlara bağlı bu. Tüketim toplumunda yaşıyoruz ve en çabuk tükettiğimiz şeyde insan. Ben hayatımdaki insanları tüketmemeye çalışırım, olduğu gibi kabul ederim. Onu yok edip başka bir insan haline getirmeye çalışmam. Dilediğim gibi bir iletişim yakalarsam, sonsuza kadar süren bir aşk değil belki, ama sonsuza kadar süren bir ilişki yaşayabilirim...

13.EN UZUN İLİŞKİNİZ NE KADAR SÜRDÜ?
*Öyle çok uzun bir ilişkim olmadı ve bu konuda hiç hesap tutmadım...

14.AŞIK OLDUĞUNUZU NASIL ANLARSINIZ, NASIL BELİRTİLER GÖSTERİRSİNİZ?
*Bu güne kadar hiç aşık olmadım.Duygusal bir insanım.Büyük bir ihtimalle sırılsıklam aşık olacağım bir gün. Karnıma ağrılar girecek, uykularım kaçaçak!

15.HAYATINIZDAKİ EN BÜYÜK HAYAL KIRIKLIĞI?
*Tek bir hayal kırıklığım yok... Bazen insanların beni hayal kırıklığına uğrattığı oldu. İnsanları tanııyamıyorsunuz, çok değişebiliyorlar.

16.SİZE KAZIK ATAN BİRİNDEN NASIL İNTİKAM ALIRSINIZ?_
*İntikam insanı tüketen bir duygu. Olan biteni geride bırakıp, yoluma devam ederim.Kendimi tüm kötü duygulardan arındırmaya çalışırım.Bence mutluluğun anahtarı bu.

17.HİÇ KAPILARI AÇTIRMAK İÇİN ADINIZI KULLANDIĞINIZ OLDU MU?
*Hiç bir zaman yapmadım, yapmam da. Ben mücadele ederek bulunduğum yere geldim, hala mücadele ediyorum.Elbette insanlara yardım etmeyi severim ama bunu başkalarının hakkını çiğneyerek yapmam...

18.SÜREKLİ MIRILDANDIĞINIZ ŞARKILAR...?
*Oooo... O kadar çok ki, ruh halime göre değişir..

19.HESABINIZA YANLIŞLIKLA 100 BİN DOLAR YATIRSALAR NE YAPARSINIZ?
*Bankaya başvurur düzeltilmesini isterim. Bana ait olmayan bir şey istemem. İhtiyacım da yok.

20.BİRİN ARKASINDAN KONUŞURKEN YAKALANDIĞINIZ DA NE YAPARSINIZ?
*Yakalanmam ki... Başkaları hakkında konuşmaktan hoşlanmam...

21.KONTROLÜNÜZÜ KAYBETTİĞİNİZ DE EN ÇOK YAPTIĞINIZ ŞEY?
*Benim öfkem anlıktır çabucak geçiverir. Bir an dağılsam da hemen toplarım kendimi.Kazara birinin kalbini kırmışsam tamir etmeye çalışırım ve bu beni gerçekten çok üzer.

22.HANGİ DURUMDA BİRİNE YALVARIRSINIZ?
*Kendine ya da başkalarına zara vermeye çalışan biri olursa onu yolundan döndürmek için yalvarabilirim. Dünyadaki kötülüklerin, savaşların sona ereceğini bilsem kime gerekiyorsa yalvarabilirim. Bunun dışında kendim için asla yalvarmam...

23.BİR KIYAFET BALOSUNA HANGİ KIYAFETLE GİTMEK İSTERSİNİZ?
Korsan ya da şövalya olurdum.

24.BU GÜNE KADAR YAPTIĞINIZ EN ÇILGINCA ŞEY?
Eğlenmeyi çok severim.Bir sürü çılgınca şey yapmışımdır ama en çılgınını her yapmadım.Fırsat bekliyorum....

25.DÜNYADA HER HANGİ BİR YER OLSAYDINIZ NERESİ OLURDUNUZ? NEDEN?
*Dünyanın her hangi bir yerinde bir deniz olabilirdim.Denizin sınırsız özgürlük hissine kapılır, dalgalarla istediğim her yere ulaşırdım.
Buharlaşıp gökyüzüne, sonra oradan toprağa düşebilir, sonsuz döngünün içinde kaybolurdum....

26.SİZİ ÜÇ KAVRAMLA ÖZETLESELER NE DERLERDİ?
*Doğal, dürüst, eğlenceli...

27.EN BEĞENDİĞİNİZ POLİTİKACI KİM VE NEDEN?
*Kimi beğeneyim ki... Memleketin haline baksanıza. Eminim iyi bir şeyler yapmaya çalışan politikacılar vardır ama onlar da sistemin kıskacında eli kolu bağlıdır.

28.HANGİ KOŞULDA YALAN SÖYLERSİNİZ?
Birinin üzülmesini engelleyebileceğimi bilsem küçük yalanlar söyleyebilirim. Onun dışında yalandan nefret ederim, çünkü yalan bir örümcek ağıdır, söyledikçe bir diğeri gelir ve hayatınızı ele geçirir.

29.SİZCE YAŞAYAN EN İYİ KADIN STAR KİMDİR?
*Madonna. Bence hem gerçek bir star, hemde çok güzel.Yaptığı herşey olay oluyor. (sansürlü bir soru.

30.DÜNYADA HANGİ STARLA SAHNEDE OLMAK İSTERSİNİZ?
*Sebastian Bach, Axl Rose... Onları sahnede dinleme ve izleme şansım oldu, çok mutluyum. (ROCKERLARIN EN KOYUSUNU DİNLİYORMUŞ...

31.ŞİMDİYE KADAR SİZİ EN ÇOK ETKİLEYEN FİLM HANGİSİYDİ?
*Cindirella Man.

32.EN BÜYÜK KORKUNUZ?
*Hiç korkum yok. Korkularımı çocuklukta bıraktım.

33.HİÇ ESTETİK AMELİTI GEÇİRDİNİZ Mİ?
Geçirmedim. Plastik bir ifadem olmasını istemem.Kimsenin kendine ne yaptığı beeni ilgilndirmez. Ama ne kadında ne de erkekte estetikten hoşlanmıyorum.İnsanlar aynı yüze sahip olmaya başladılar, ne korkunç değil mi?....

34.EN KORKUNÇ KABUSUNUZU HATIRLIYORMUSUNUZ?
*Hayır...

35.SÜREKLİ YAPTIĞINIZ ŞEY AMA BAŞKALARI TARAFINDAN TUHAF KARŞILANAN ŞEY?
*Herkesin, özellikle beni eskiden beri tanıyanların bana sürekli söylediği bir şey var r0;Biraz artist gibi davransana oğlum, değiş azıcıkr1; Şöhretli olunca bambaşka bir insana dönüşmenizi bekliyorlar. Benden beklemesinler tuhafta karşılamasınlar.

36.HİÇ İNTİHAR ETMEYİ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ?
*Düşünmedim, Güçlü bir insanım ben.Sorunların altından kalkabileek gücü kendimde buluyorum ben.

37. HAYATINIZIN AMACI NDEİR?
*Ölene kadar müzikle içi içe olmak. Şarkılarımın yıllar sonra söylenmesi. Ardımda iyi izler bırakmak...

38.TERAPİSTİNİZ VARMIDIR?
*Var. Kendimin terapistiyim. Kendimle konuşurum.Sinirlenince kendimi sakinleştirir, üzülünce beni mutlu edecek bir şey yaparım. Hata yaparsam nedenini sorgular, bir daha yapmamak için kendime neler eklemem ya da neler çıkarmam gerektiğini düşünürüm...

39.EN SON NEYE GÜLDÜNÜZ?
*Ben hep gülerim...

40.LAKABINIZ VAR MI?
*Joker...

41.UNUTAMADIĞINIZ TATİLİNİZ?
Hiç birini unutamadım...

42.SİZCE AVRUPA BİRLİĞİNE NE ZAMAN GİRECEĞİZ?
*Hiç bir zaman. Hatta bence Avrupa birliği diye bir şey kalmayacak.

43.BİR ÇOCUĞA HAYATA DAİR NE ÖĞÜT VERİRDİNİZ?
*Özgüvenin, çalışmanın, öğrenmenin, özgürlüğün ve ailenin önemini anlatırdım.Bunların hepsinin bir arada olabileğini öğütlerdim. En önemlisi sevgiyle herşeyin halledilebileceğini söylerdim.

44.YAŞADIĞINIZ EN BÜYÜK ACI NEDİR?
*Acılarım benim için özeldir...

45.YÜZ YILIN DAHİSİ OLARAK SEÇTİĞİNİZ ÜÇ İSİM?
*******, Bill Gates, Eintein

46.BİR ZAMAN MAKİNESİ OLSA HANGİ ÇAĞA GİDERDİNİZ?
*Orta çağada gidebilirdim geleceğede... Ya her dönemde sevdiğim merak ettiğim bir şey var, çok zor bir soru geçelim....

47.MECLİSTE GÖRMEK İSTEDİĞİNİZ ÜÇ İSİM?
*Bizim için doğru olanı yapsınlarda... İsimler ve şekiller beni ilgilendirmez....

48.HAYATTAKİ EN BÜYÜK LÜKSÜNÜZ?
Ben lüks adamı değil, keyif adamıyım...

49.VÜCUDUNUZUN EN BEĞENDİĞİNİZ VE EN BEĞENMEDİĞİNİZ YERLERİ?
*Saçlarımı ve gözlerimi özellikle severim. Kendimi beğenmişlik gibi olmasın ama sevmediğim bir yerim yok.

50.SON SÖZ?
*Ne sorulardı be terletti, 50 soru dile kolay ÖSS gibi. Neyse çok güzeldi, herkese başarılar...
https://forumsaphira.yetkin-forum.com

50 Soruda Barış Akarsu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-