Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Forum İstatistik
Forum Saphira'ya Hoşgeldin; Misafir
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Perş. Ocak 01, 1970 Tarihinden Beri Bizimlesin
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Son Üyemiz : https://forumsaphira.yetkin-forum.com/u157

5830 Gündür yayındayız
2162 Konumuz var
9233 Mesaj gönderildi
Senden İyi Olmasın 155 Kullanıcımız Var
Saat Kaç?
En son konular
» kısacaa ßhenn :)
Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Icon_minitimeCuma Ara. 31, 2010 4:52 pm tarafından ilkerarslan

» Yine Yeniden Saphira' 10
Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 1:26 pm tarafından AdminCem

» herkese selamlar .)
Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 12:50 am tarafından AdminCem

» evet ben yeniyim (:
Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 12:50 am tarafından AdminCem

» - ******ün Hayatı Anıları ****** resimleri yazıları -
Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 4:02 pm tarafından rtnrtn

» EmRe ayDıN fotoLaRı 2...
Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:05 pm tarafından matraq.xD

» kaLan sağLaR seNin oLsuN..(RESİMLİ)
Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:03 pm tarafından matraq.xD

» Bu keZ anLadım ( resımLı)
Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:03 pm tarafından matraq.xD

» içecek şişelernden sanat..
Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:58 pm tarafından matraq.xD

» yumuRta kabukLaRına bakıNn süpeRr bnce ;)
Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:57 pm tarafından matraq.xD

En iyi yollayıcılar
muzur_kedi
Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Vote_lcapDemir demirkan - İstemek yetmedi!! Voting_barDemir demirkan - İstemek yetmedi!! Vote_rcap 
AdminCem
Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Vote_lcapDemir demirkan - İstemek yetmedi!! Voting_barDemir demirkan - İstemek yetmedi!! Vote_rcap 
*ßOnNy--girL*
ßüshRa
ßaTeRiST DeN!Ss
saphira_smge
Angelic Girl
PeSiMiST_SaGoPa_KaJMeR
baqtery
JeLibon
Program İndir
Spor Haberleri
Anket
Yeni Tema Ve Arkaplanımız Nasıl???
Süper Ötesi
Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Vote_lcap67%Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Vote_rcap
 67% [ 2 ]
Öğğ İğrenç
Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Vote_lcap0%Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne İyi Ne Kötü Fifty Fifty
Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Vote_lcap33%Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Toplam Oylar : 3
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Adminle İletişim
Destekleyenler
free forum
Sitemizi Destekle
https://forumsaphira.yetkin-forum.com/tell_friend.forum?f
Facebook Ekle
Cem Agirgez

Kartınızı Oluşturun
Istatistikler
Toplam 155 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ilkerarslan

Kullanıcılarımız toplam 9233 mesaj attılar bunda 2162 konu

Demir demirkan - İstemek yetmedi!!

2 posters
YazarMesaj
*ßOnNy--girL*
Moderatör
Moderatör
*ßOnNy--girL*

Kadın Mesaj Sayısı : 1068

Başarı:
Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Left_bar_bleue675/1000Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Empty_bar_bleue  (675/1000)
Rep Puanı:
Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Left_bar_bleue166/1500Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Empty_bar_bleue  (166/1500)

Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Empty
MesajKonu: Demir demirkan - İstemek yetmedi!!   Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 12:14 am

Bir şarkı oldun dilimde bıkmadan söylediğim
Bir aşkın sözler yankılanır geçmişte söylediğim
Geçen her şeyi ölü bir yüzyıla emanet ettim
Unutmak istedim,unutmak istedim
İstemek unutmaya yetmedi
İstemek seni bana getirmedi istemek yetmedi

Yasaksız atan kalbimde durmadan dinlediğimden
Nefesin hala içimde son defa öptüğünden
Biten herşeyi ölü bir yüzyıla emanet ettim
Unutmak istedim,unutmak istedim
İstemek unutmaya yetmedi
İstemek seni bana getirmedi istemek yetmedi

En son ßOnNy--girL tarafından Paz Tem. 27, 2008 11:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
saphira_smge
Moderatör
Moderatör
saphira_smge

Kadın Mesaj Sayısı : 682

Başarı:
Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Left_bar_bleue515/1000Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Empty_bar_bleue  (515/1000)
Rep Puanı:
Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Left_bar_bleue125/1500Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Empty_bar_bleue  (125/1500)

MesajKonu: Geri: Demir demirkan - İstemek yetmedi!!   Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 6:06 pm

emenet deiL jnm emanet Razz
*ßOnNy--girL*
Moderatör
Moderatör
*ßOnNy--girL*

Kadın Mesaj Sayısı : 1068

Başarı:
Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Left_bar_bleue675/1000Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Empty_bar_bleue  (675/1000)
Rep Puanı:
Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Left_bar_bleue166/1500Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Empty_bar_bleue  (166/1500)

MesajKonu: Geri: Demir demirkan - İstemek yetmedi!!   Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 6:09 pm

düzeltiriz sorun yok Wink
saphira_smge
Moderatör
Moderatör
saphira_smge

Kadın Mesaj Sayısı : 682

Başarı:
Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Left_bar_bleue515/1000Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Empty_bar_bleue  (515/1000)
Rep Puanı:
Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Left_bar_bleue125/1500Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Empty_bar_bleue  (125/1500)

MesajKonu: Geri: Demir demirkan - İstemek yetmedi!!   Demir demirkan - İstemek yetmedi!! Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 6:12 pm

tşkLer (:

Demir demirkan - İstemek yetmedi!!
1 sayfadaki 1 sayfası