Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Forum İstatistik
Forum Saphira'ya Hoşgeldin; Misafir
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Tarihinden Beri Bizimlesin
Son Ziyaretiniz:
Son Üyemiz : https://forumsaphira.yetkin-forum.com/u157

5834 Gündür yayındayız
2162 Konumuz var
9233 Mesaj gönderildi
Senden İyi Olmasın 155 Kullanıcımız Var
Saat Kaç?
En son konular
» kısacaa ßhenn :)
kötü haber nasıl verilir?! Icon_minitimeCuma Ara. 31, 2010 4:52 pm tarafından ilkerarslan

» Yine Yeniden Saphira' 10
kötü haber nasıl verilir?! Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 1:26 pm tarafından AdminCem

» herkese selamlar .)
kötü haber nasıl verilir?! Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 12:50 am tarafından AdminCem

» evet ben yeniyim (:
kötü haber nasıl verilir?! Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 12:50 am tarafından AdminCem

» - ******ün Hayatı Anıları ****** resimleri yazıları -
kötü haber nasıl verilir?! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 4:02 pm tarafından rtnrtn

» EmRe ayDıN fotoLaRı 2...
kötü haber nasıl verilir?! Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:05 pm tarafından matraq.xD

» kaLan sağLaR seNin oLsuN..(RESİMLİ)
kötü haber nasıl verilir?! Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:03 pm tarafından matraq.xD

» Bu keZ anLadım ( resımLı)
kötü haber nasıl verilir?! Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:03 pm tarafından matraq.xD

» içecek şişelernden sanat..
kötü haber nasıl verilir?! Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:58 pm tarafından matraq.xD

» yumuRta kabukLaRına bakıNn süpeRr bnce ;)
kötü haber nasıl verilir?! Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:57 pm tarafından matraq.xD

En iyi yollayıcılar
muzur_kedi
kötü haber nasıl verilir?! Vote_lcapkötü haber nasıl verilir?! Voting_barkötü haber nasıl verilir?! Vote_rcap 
AdminCem
kötü haber nasıl verilir?! Vote_lcapkötü haber nasıl verilir?! Voting_barkötü haber nasıl verilir?! Vote_rcap 
*ßOnNy--girL*
ßüshRa
ßaTeRiST DeN!Ss
saphira_smge
Angelic Girl
PeSiMiST_SaGoPa_KaJMeR
baqtery
JeLibon
Program İndir
Spor Haberleri
Anket
Yeni Tema Ve Arkaplanımız Nasıl???
Süper Ötesi
kötü haber nasıl verilir?! Vote_lcap67%kötü haber nasıl verilir?! Vote_rcap
 67% [ 2 ]
Öğğ İğrenç
kötü haber nasıl verilir?! Vote_lcap0%kötü haber nasıl verilir?! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne İyi Ne Kötü Fifty Fifty
kötü haber nasıl verilir?! Vote_lcap33%kötü haber nasıl verilir?! Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Toplam Oylar : 3
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Adminle İletişim
Destekleyenler
free forum
Sitemizi Destekle
https://forumsaphira.yetkin-forum.com/tell_friend.forum?f
Facebook Ekle
Cem Agirgez

Kartınızı Oluşturun
Istatistikler
Toplam 155 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ilkerarslan

Kullanıcılarımız toplam 9233 mesaj attılar bunda 2162 konu

kötü haber nasıl verilir?!

+5
JeLibon
saphira_smge
death_angel82
AdminCem
*ßOnNy--girL*
9 posters
YazarMesaj
*ßOnNy--girL*
Moderatör
Moderatör
*ßOnNy--girL*

Kadın Mesaj Sayısı : 1068

Başarı:
kötü haber nasıl verilir?! Left_bar_bleue675/1000kötü haber nasıl verilir?! Empty_bar_bleue  (675/1000)
Rep Puanı:
kötü haber nasıl verilir?! Left_bar_bleue166/1500kötü haber nasıl verilir?! Empty_bar_bleue  (166/1500)

kötü haber nasıl verilir?! Empty
MesajKonu: kötü haber nasıl verilir?!   kötü haber nasıl verilir?! Icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 2:42 pm

İstanbul’da üniversitede okuyan genç kız Ankara’daki babasına telefon etmiş.
-”Baba, merhaba.. Ben Lale….”
-”Ooooo. Güzel kızım benim. N’abersin bakalım?…”
-”Hiç sorma babacığım. Hiç keyfim yok valla…”
-”Hayırdır? Bi sorun mu var?…

Kız ağlamaya başlar; babası ise üzüntü ve meraktan kafayı yemektedir:
-”N’ooldu kızım? Anlatsana…”
-”Murat evi terk etti. Boşanmak istiyormuş…”
-”Ne evi lan? Ne boşanması? Sen ne zaman evlendin de boşanıyorsun?…”
-”Hani senin hiç hoşlanmadığın esrarkeş çocuk vardı ya. Ben onunlaevlendim.”
-”İyi halt ettin, zilli. Neyse, artik yapacak bi şey yok. Versin mahkemeye, hemen boşanın…”
-”Boşanalım ama benden 10 milyar istiyor. Eğer vermezsem, iyi zamanlarımızda çektiği çıplak fotoğraflarımı İnternetten herkese yollayacakmış….”
-”Püüh. Rezil… Çıplak fotoğraf çektirdin, öyle mi?”
-”Ama babacığım. O benim kocamdı. Ne biliyim böyle bir puştlukyapacağını.”-”Peki. Olan olmuş artik. Yarın havale ederim parayı…Öğleden sonrabankaya gidip çekersin; sonra da alıp yakarsın o kahrolasıfotoğrafları…”
-”Sağol baba. Eeee. Şey….Bi de kürtaj için 2 milyara ihtiyacım var…”
Adam artik iyice fenalaşır. Boğuk bir sesle konuşur:
-”Kürtaj mı? Bi de hamile mi kaldın o çocuktan sen?…”
-”Aslında ondan değil… Zenci bi çocuk vardı…Zaten o yüzdenayrılıyoruz ya….”
Adam bayılmak üzeredir. Nabzı yükselir, tansiyonu düşer, artık inleyerek konuşmaktadır:
-” Biz seni oraya okumaya yollamıştık. Sen ne haltlar çevirmişsin.Allah’ım. Nedir bu basımıza gelenler…Okulu bitirir bitirmez Ankara’ya dönüyorsun, yoksa kırarım bacaklarını…”
-”İstersen hemen dönebilirim babacığım. Ben geçen yıl okuldan atıldım çünkü…”
Adam masanın üzerindeki soğuk su dolu sürahiyi başından aşağıya devirir ve ancak bu şekilde konuşmasını sürdürebilir
“Okuldan mı atıldın? Hani birlikte avukatlık yapacaktık, zilli?…Eh ulan? Sen hele bi gel buraya. Ben sana yapacağımı bilirim.-Evden dışarıya adım attırmıycam sana. İlk isteyenle de evlendiricem….”
-”O iş zor be baba.. Biliyorsun, moda oldu, artik evlenmeden önce esler birbirlerinden sağlık raporu istiyorlar… Pek iyi bi rapor sunacağımı zannetmiyorum ben…”
-”Allah’ım, çıldıracağım… Bir de cinsel hastalıklar haaa…..Kesin o zencidendir…”-”Çok pis arkadaşları vardı. Bilmem artik hangisinden kapmışımdır…”

Güm diye bir ses duyulur. Adam kısa bir süre için kendinden geçmiştir; ancak hemen kendisini toparlayıp tekrar telefonu alır.

-”Hemen bu akşam dayını yolluyorum oraya. Seni alıp gelecek. Adresini ver bakayım…”
-” Mahmutpaşa Karakolu’ndayım… Gelirken kefalet için de biraz paragetirsin yanında…”
-”Karakol mu?…Bi de karakola mı düştün layyynnn? Ne yaptın?….”
-”Dün kafam çok bozuktu, çok içmişim. Araba kiralayip dolaşmaya çıktım. O kafayla Arnavutköy’de kokoreççi dükkânına girdim. Ama neyse ki kimse ölmedi. Dükkân sahibiyle kiralık araba firmasına biraz para vermek gerekir sanırım…”
Adam artik iyice fenalaşmıştır. Hatta fenalaşmak ne kelime; adeta kahrolmuştur. Telefonda kısa bir sessizlik olur.Kız tekrar konuşmaya baslar:

-”Babacığım. Sakın üzülme. Bütün bunlar bir şakaydı. Ben sadece sınıfta kaldığımı söylemek için aramıştım…”

Bunun üzerine adam sevinçle ve mutlulukla haykırır:

-”Canin sağ olsun be güzelim, boşveeerrr. Okul da neymiş? Hiç mühim değil, tatlı canın sağ olsun senin…
AdminCem
Site Kurucusu
Site Kurucusu
AdminCem

Erkek Mesaj Sayısı : 1554
Ruh Halim : kötü haber nasıl verilir?! Manyak10

Başarı:
kötü haber nasıl verilir?! Left_bar_bleue1000/1000kötü haber nasıl verilir?! Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Rep Puanı:
kötü haber nasıl verilir?! Left_bar_bleue944/1500kötü haber nasıl verilir?! Empty_bar_bleue  (944/1500)

MesajKonu: Geri: kötü haber nasıl verilir?!   kötü haber nasıl verilir?! Icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 11:51 pm

hehe zuha haha valla çok komikmişş kızz okadar ley anlattıkii okulldan atılması artq basit bişey gibi oldu yani Razz
https://forumsaphira.yetkin-forum.com
*ßOnNy--girL*
Moderatör
Moderatör
*ßOnNy--girL*

Başarı:
kötü haber nasıl verilir?! Left_bar_bleue675/1000kötü haber nasıl verilir?! Empty_bar_bleue  (675/1000)
Rep Puanı:
kötü haber nasıl verilir?! Left_bar_bleue166/1500kötü haber nasıl verilir?! Empty_bar_bleue  (166/1500)

MesajKonu: Geri: kötü haber nasıl verilir?!   kötü haber nasıl verilir?! Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 5:11 pm

AdminCem demiş ki:
hehe zuha haha valla çok komikmişş kızz okadar ley anlattıkii okulldan atılması artq basit bişey gibi oldu yani Razz

eed aynen öle bnde böle yapıcm bndn soraa scratch Very Happy
death_angel82
Özel Üye
Özel Üye
death_angel82

Erkek Mesaj Sayısı : 16
Ruh Halim : kötü haber nasıl verilir?! Asik10

MesajKonu: Geri: kötü haber nasıl verilir?!   kötü haber nasıl verilir?! Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 7:54 pm

Bony Fazla Şansını zorlajma buı kız gibi bence Emeğine sağlık heheheheheh
*ßOnNy--girL*
Moderatör
Moderatör
*ßOnNy--girL*

Başarı:
Rep Puanı:

MesajKonu: Geri: kötü haber nasıl verilir?!   kötü haber nasıl verilir?! Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 9:07 pm

death_angel82 demiş ki:
Bony Fazla Şansını zorlajma buı kız gibi bence Emeğine sağlık heheheheheh

yok o kdr abartmam herhalde bea Very Happy
saphira_smge
Moderatör
Moderatör
saphira_smge

Kadın Mesaj Sayısı : 682

Başarı:
kötü haber nasıl verilir?! Left_bar_bleue515/1000kötü haber nasıl verilir?! Empty_bar_bleue  (515/1000)
Rep Puanı:
kötü haber nasıl verilir?! Left_bar_bleue125/1500kötü haber nasıl verilir?! Empty_bar_bleue  (125/1500)

MesajKonu: Geri: kötü haber nasıl verilir?!   kötü haber nasıl verilir?! Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 2:03 am

saol paylşm içnn (:
JeLibon
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
JeLibon

Kadın Mesaj Sayısı : 160
Ruh Halim : kötü haber nasıl verilir?! Seytan10

Başarı:
kötü haber nasıl verilir?! Left_bar_bleue50/1000kötü haber nasıl verilir?! Empty_bar_bleue  (50/1000)
Rep Puanı:
kötü haber nasıl verilir?! Left_bar_bleue0/1500kötü haber nasıl verilir?! Empty_bar_bleue  (0/1500)

MesajKonu: Geri: kötü haber nasıl verilir?!   kötü haber nasıl verilir?! Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 12:24 pm

haha çhok qüzeL yha payLaşım için saoL What a Face
ßüshRa
Süper Aktif
Süper Aktif
ßüshRa

Kadın Mesaj Sayısı : 959
Ruh Halim : kötü haber nasıl verilir?! Hasta10

Başarı:
kötü haber nasıl verilir?! Left_bar_bleue550/1000kötü haber nasıl verilir?! Empty_bar_bleue  (550/1000)
Rep Puanı:
kötü haber nasıl verilir?! Left_bar_bleue222/1500kötü haber nasıl verilir?! Empty_bar_bleue  (222/1500)

MesajKonu: Geri: kötü haber nasıl verilir?!   kötü haber nasıl verilir?! Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 1:12 pm

zuhaha komikmişş..pylaşmm için saoll ßOnNy... Very Happy
öslemm
Aktif Üye
Aktif Üye
öslemm

Kadın Mesaj Sayısı : 71

MesajKonu: Geri: kötü haber nasıl verilir?!   kötü haber nasıl verilir?! Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 4:55 pm

güsel yöntem ama babası şoka girip ölememiş iiki xD
muzur_kedi
S.Mod
S.Mod
muzur_kedi

Kadın Mesaj Sayısı : 1759
Ruh Halim : kötü haber nasıl verilir?! Asik10

Başarı:
kötü haber nasıl verilir?! Left_bar_bleue900/1000kötü haber nasıl verilir?! Empty_bar_bleue  (900/1000)
Rep Puanı:
kötü haber nasıl verilir?! Left_bar_bleue510/1500kötü haber nasıl verilir?! Empty_bar_bleue  (510/1500)

MesajKonu: Geri: kötü haber nasıl verilir?!   kötü haber nasıl verilir?! Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 8:11 pm

hehehe guseLmı$ yha saoL payLa$ım için
http://www.chatlakforum.benimforum.biz/
Angelic Girl
Moderatör
Moderatör
Angelic Girl

Kadın Mesaj Sayısı : 566
Ruh Halim : kötü haber nasıl verilir?! Yurekl10

Başarı:
kötü haber nasıl verilir?! Left_bar_bleue575/1000kötü haber nasıl verilir?! Empty_bar_bleue  (575/1000)
Rep Puanı:
kötü haber nasıl verilir?! Left_bar_bleue92/1500kötü haber nasıl verilir?! Empty_bar_bleue  (92/1500)

MesajKonu: Geri: kötü haber nasıl verilir?!   kötü haber nasıl verilir?! Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 5:28 pm

Eft aklımın bi köşesinde bulunsa ii olur gnün brnde işime yarayablr =)

kötü haber nasıl verilir?!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-