Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Forum İstatistik
Forum Saphira'ya Hoşgeldin; Misafir
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Perş. Ocak 01, 1970 Tarihinden Beri Bizimlesin
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Son Üyemiz : https://forumsaphira.yetkin-forum.com/u157

5821 Gündür yayındayız
2162 Konumuz var
9233 Mesaj gönderildi
Senden İyi Olmasın 155 Kullanıcımız Var
Saat Kaç?
En son konular
» kısacaa ßhenn :)
Rafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu..... Icon_minitimeCuma Ara. 31, 2010 4:52 pm tarafından ilkerarslan

» Yine Yeniden Saphira' 10
Rafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu..... Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 1:26 pm tarafından AdminCem

» herkese selamlar .)
Rafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu..... Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 12:50 am tarafından AdminCem

» evet ben yeniyim (:
Rafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu..... Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 12:50 am tarafından AdminCem

» - ******ün Hayatı Anıları ****** resimleri yazıları -
Rafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu..... Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 4:02 pm tarafından rtnrtn

» EmRe ayDıN fotoLaRı 2...
Rafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu..... Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:05 pm tarafından matraq.xD

» kaLan sağLaR seNin oLsuN..(RESİMLİ)
Rafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu..... Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:03 pm tarafından matraq.xD

» Bu keZ anLadım ( resımLı)
Rafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu..... Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:03 pm tarafından matraq.xD

» içecek şişelernden sanat..
Rafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu..... Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:58 pm tarafından matraq.xD

» yumuRta kabukLaRına bakıNn süpeRr bnce ;)
Rafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu..... Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:57 pm tarafından matraq.xD

En iyi yollayıcılar
muzur_kedi
Rafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu..... Vote_lcapRafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu..... Voting_barRafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu..... Vote_rcap 
AdminCem
Rafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu..... Vote_lcapRafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu..... Voting_barRafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu..... Vote_rcap 
*ßOnNy--girL*
ßüshRa
ßaTeRiST DeN!Ss
saphira_smge
Angelic Girl
PeSiMiST_SaGoPa_KaJMeR
baqtery
JeLibon
Program İndir
Spor Haberleri
Anket
Yeni Tema Ve Arkaplanımız Nasıl???
Süper Ötesi
Rafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu..... Vote_lcap67%Rafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu..... Vote_rcap
 67% [ 2 ]
Öğğ İğrenç
Rafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu..... Vote_lcap0%Rafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu..... Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne İyi Ne Kötü Fifty Fifty
Rafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu..... Vote_lcap33%Rafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu..... Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Toplam Oylar : 3
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Adminle İletişim
Destekleyenler
free forum
Sitemizi Destekle
https://forumsaphira.yetkin-forum.com/tell_friend.forum?f
Facebook Ekle
Cem Agirgez

Kartınızı Oluşturun
Istatistikler
Toplam 155 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ilkerarslan

Kullanıcılarımız toplam 9233 mesaj attılar bunda 2162 konu

Rafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu.....

YazarMesaj
muzur_kedi
S.Mod
S.Mod
muzur_kedi

Kadın Mesaj Sayısı : 1759
Ruh Halim : Rafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu..... Asik10

Başarı:
Rafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu..... Left_bar_bleue900/1000Rafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu..... Empty_bar_bleue  (900/1000)
Rep Puanı:
Rafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu..... Left_bar_bleue510/1500Rafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu..... Empty_bar_bleue  (510/1500)

Rafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu..... Empty
MesajKonu: Rafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu.....   Rafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu..... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 1:18 am

ilk bakışımda gözlerine
öyle dalıp kalmışım ki orda
İlk öpüşümde dudaklarından
Bir tadına kapıldım ki sorma

Rafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu..... Eliflendim1idoooxi1

Göremedim içindeki ihaneti
sevdim ama biliyordum sonu yoktu
ben aşkın ahını yasını bilirim
bana ettiğinle yana kaldım
pişman olur dönersen geri
ben ellerin olacagım

şimdi ben ne yapayım,
her gece yoluna mı bakayım?
ihanetinle için için kimlere derdimi yanayım?
şimdi ben neyleyim,
bu şehri ateşe mi vereyim?

Rafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu..... Eliflendimm2idoogr4

Rafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu..... Eliflendim3idooogh6

aLıntı
http://www.chatlakforum.benimforum.biz/

Rafet El Roman - Sevdim ama sonu yoktu.....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rafet El Roman - Sevdim Ama Sonu Yoktu
» Seni Ben Sevdim