Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Forum İstatistik
Forum Saphira'ya Hoşgeldin; Misafir
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Perş. Ocak 01, 1970 Tarihinden Beri Bizimlesin
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Son Üyemiz : https://forumsaphira.yetkin-forum.com/u157

5830 Gündür yayındayız
2162 Konumuz var
9233 Mesaj gönderildi
Senden İyi Olmasın 155 Kullanıcımız Var
Saat Kaç?
En son konular
» kısacaa ßhenn :)
EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Icon_minitimeCuma Ara. 31, 2010 4:52 pm tarafından ilkerarslan

» Yine Yeniden Saphira' 10
EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 1:26 pm tarafından AdminCem

» herkese selamlar .)
EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 12:50 am tarafından AdminCem

» evet ben yeniyim (:
EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 12:50 am tarafından AdminCem

» - ******ün Hayatı Anıları ****** resimleri yazıları -
EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 4:02 pm tarafından rtnrtn

» EmRe ayDıN fotoLaRı 2...
EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:05 pm tarafından matraq.xD

» kaLan sağLaR seNin oLsuN..(RESİMLİ)
EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:03 pm tarafından matraq.xD

» Bu keZ anLadım ( resımLı)
EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:03 pm tarafından matraq.xD

» içecek şişelernden sanat..
EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:58 pm tarafından matraq.xD

» yumuRta kabukLaRına bakıNn süpeRr bnce ;)
EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:57 pm tarafından matraq.xD

En iyi yollayıcılar
muzur_kedi
EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Vote_lcapEMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Voting_barEMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Vote_rcap 
AdminCem
EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Vote_lcapEMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Voting_barEMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Vote_rcap 
*ßOnNy--girL*
ßüshRa
ßaTeRiST DeN!Ss
saphira_smge
Angelic Girl
PeSiMiST_SaGoPa_KaJMeR
baqtery
JeLibon
Program İndir
Spor Haberleri
Anket
Yeni Tema Ve Arkaplanımız Nasıl???
Süper Ötesi
EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Vote_lcap67%EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Vote_rcap
 67% [ 2 ]
Öğğ İğrenç
EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Vote_lcap0%EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne İyi Ne Kötü Fifty Fifty
EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Vote_lcap33%EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Toplam Oylar : 3
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Adminle İletişim
Destekleyenler
free forum
Sitemizi Destekle
https://forumsaphira.yetkin-forum.com/tell_friend.forum?f
Facebook Ekle
Cem Agirgez

Kartınızı Oluşturun
Istatistikler
Toplam 155 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ilkerarslan

Kullanıcılarımız toplam 9233 mesaj attılar bunda 2162 konu

EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM...

2 posters
YazarMesaj
ßüshRa
Süper Aktif
Süper Aktif
ßüshRa

Kadın Mesaj Sayısı : 959
Ruh Halim : EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Hasta10

Başarı:
EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Left_bar_bleue550/1000EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Empty_bar_bleue  (550/1000)
Rep Puanı:
EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Left_bar_bleue222/1500EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Empty_bar_bleue  (222/1500)

EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Empty
MesajKonu: EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM...   EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 12:20 pm

EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Biiiiiryt7

Karla karışık yağar hüzün
Üstüm başım hep uzun kollu
Benden iyi bilirsin
Anlatmama lüzum var mı ?

EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Ikiiiiibc7

Gözlerim senden sonra
Hep parçalı bulutlu

EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... 75235305uo0

Sen de baksan görürsün
Bakmaya yüzün var mı ?

EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Drtkn3

Mutlu muyduk ki ? Sade nefes aldık
Bıktım artık uzatma, yaslan bana ağla

EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Beewe0

Kal yanımda böyle sonbahar gelince
Soysuzlar içinde kalma yalnızlığım
Bak yenildik işte
Zamanı gelince kalkarız belki de
Dayan yalnızlığım

Uzun yola gitmeden
İki koltuk ayırttım
Seninkisi cam kenarı
Sormana lüzum var mı ?

Farkı yok ki geçmişten
İlk kez görmüş değilsin
Hiç kuraya girmeden
Hep kısa çöpü çekmişsin

Mutlu muyduk ki ? Sade nefes aldık
Bıktım artık uzatma, yaslan bana ağla

Kal yanımda böyle sonbahar gelince
Soysuzlar içinde kalma yalnızlığım
Bak yenildik işte
Zamanı gelince kalkarız belki de
Dayan yalnızlığım
*ßOnNy--girL*
Moderatör
Moderatör
*ßOnNy--girL*

Kadın Mesaj Sayısı : 1068

Başarı:
EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Left_bar_bleue675/1000EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Empty_bar_bleue  (675/1000)
Rep Puanı:
EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Left_bar_bleue166/1500EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Empty_bar_bleue  (166/1500)

MesajKonu: Geri: EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM...   EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 12:26 pm

ayhh çk güzel olmuş emeğine sağlık cnm:)
ßüshRa
Süper Aktif
Süper Aktif
ßüshRa

Kadın Mesaj Sayısı : 959
Ruh Halim : EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Hasta10

Başarı:
EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Left_bar_bleue550/1000EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Empty_bar_bleue  (550/1000)
Rep Puanı:
EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Left_bar_bleue222/1500EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Empty_bar_bleue  (222/1500)

MesajKonu: Geri: EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM...   EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM... Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 12:28 pm

ö.diiL cnm her zman grvmz yani Wink

EMRE AYDIN_DAYAN YANLIZLIĞIM...
1 sayfadaki 1 sayfası