Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Forum İstatistik
Forum Saphira'ya Hoşgeldin; Misafir
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Tarihinden Beri Bizimlesin
Son Ziyaretiniz:
Son Üyemiz : https://forumsaphira.yetkin-forum.com/u157

5835 Gündür yayındayız
2162 Konumuz var
9233 Mesaj gönderildi
Senden İyi Olmasın 155 Kullanıcımız Var
Saat Kaç?
En son konular
» kısacaa ßhenn :)
KarabasanLa Tanısmam Icon_minitimeCuma Ara. 31, 2010 4:52 pm tarafından ilkerarslan

» Yine Yeniden Saphira' 10
KarabasanLa Tanısmam Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 1:26 pm tarafından AdminCem

» herkese selamlar .)
KarabasanLa Tanısmam Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 12:50 am tarafından AdminCem

» evet ben yeniyim (:
KarabasanLa Tanısmam Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 12:50 am tarafından AdminCem

» - ******ün Hayatı Anıları ****** resimleri yazıları -
KarabasanLa Tanısmam Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 4:02 pm tarafından rtnrtn

» EmRe ayDıN fotoLaRı 2...
KarabasanLa Tanısmam Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:05 pm tarafından matraq.xD

» kaLan sağLaR seNin oLsuN..(RESİMLİ)
KarabasanLa Tanısmam Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:03 pm tarafından matraq.xD

» Bu keZ anLadım ( resımLı)
KarabasanLa Tanısmam Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:03 pm tarafından matraq.xD

» içecek şişelernden sanat..
KarabasanLa Tanısmam Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:58 pm tarafından matraq.xD

» yumuRta kabukLaRına bakıNn süpeRr bnce ;)
KarabasanLa Tanısmam Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:57 pm tarafından matraq.xD

En iyi yollayıcılar
muzur_kedi
KarabasanLa Tanısmam Vote_lcapKarabasanLa Tanısmam Voting_barKarabasanLa Tanısmam Vote_rcap 
AdminCem
KarabasanLa Tanısmam Vote_lcapKarabasanLa Tanısmam Voting_barKarabasanLa Tanısmam Vote_rcap 
*ßOnNy--girL*
ßüshRa
ßaTeRiST DeN!Ss
saphira_smge
Angelic Girl
PeSiMiST_SaGoPa_KaJMeR
baqtery
JeLibon
Program İndir
Spor Haberleri
Anket
Yeni Tema Ve Arkaplanımız Nasıl???
Süper Ötesi
KarabasanLa Tanısmam Vote_lcap67%KarabasanLa Tanısmam Vote_rcap
 67% [ 2 ]
Öğğ İğrenç
KarabasanLa Tanısmam Vote_lcap0%KarabasanLa Tanısmam Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne İyi Ne Kötü Fifty Fifty
KarabasanLa Tanısmam Vote_lcap33%KarabasanLa Tanısmam Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Toplam Oylar : 3
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Adminle İletişim
Destekleyenler
free forum
Sitemizi Destekle
https://forumsaphira.yetkin-forum.com/tell_friend.forum?f
Facebook Ekle
Cem Agirgez

Kartınızı Oluşturun
Istatistikler
Toplam 155 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ilkerarslan

Kullanıcılarımız toplam 9233 mesaj attılar bunda 2162 konu

KarabasanLa Tanısmam

2 posters
YazarMesaj
dhengeshiz
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
dhengeshiz

Erkek Mesaj Sayısı : 137
Ruh Halim : KarabasanLa Tanısmam Aptal10

Başarı:
KarabasanLa Tanısmam Left_bar_bleue25/1000KarabasanLa Tanısmam Empty_bar_bleue  (25/1000)
Rep Puanı:
KarabasanLa Tanısmam Left_bar_bleue28/1500KarabasanLa Tanısmam Empty_bar_bleue  (28/1500)

KarabasanLa Tanısmam Empty
MesajKonu: KarabasanLa Tanısmam   KarabasanLa Tanısmam Icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 3:37 pm

Karabasanla İlk Tanışmam

19 yasima gelene kadar Karabasan'in ne adini ne de sanini duymustum. Taki o geceye kadar... Gece uzerimde hissettigim iki elin baskisiyla uyanmistim.O iki el beni yatakta hafifce saga sola salliyordu. .Duvara dogru donuk yan yatmis vaziyette oldugum icin arkamdakinin kim oldugunu anlayamadim. Arkama donmek istedigimde kipirdayamadigimi farkettim.Hareket edemiyordum.Cok uykum oldugu icin fazla ustunde durmadim gelenin annem oldugunu zannedip uykuma devam ettim.O gun ilk karabasan deneyimimi yasamistim.

Ona Dokundum
Ertesi gun gece bir durtuyle uyandim ve gordugum manzara karsisinda dehsete dustum. Kapkaranlik odanin icerisinde bir cift korkunc goz bana bakiyordu.Yerimden firlayip isigi acmak icin davrandim ama kipirdayamadigimi hissettim.Ne kadar cabalarsam cabalayim bir guc beni tutuyordu.Ciglik atmaya calistim nafile, sesim solugum cikmiyordu.Sadece gozlerimi oynatabiliyordum ve o seyle goz goze gelmemek icin baska yerlere bakiyor bir yandan da yataktan kalkmak icin ugrasiyordum.Bir muddet sonra cozuldugumu hissedip yataktan firladim.Annem yanima geldiginde agliyordum.Beraber yattik.Ben kolumu yataktan disari cikacak sekilde basimdan yukari dogru atip yatttim.Birden avucuma yumusak bis sey degmeye basladi.Sanki satene benzer yumusak bir kumasti.Giderek agirlasmaya ,agirligin etkisiyle de kolum yavas yavas assagi cekilmeye basladi. Kolumu hemen geri cekmek istedim ama o anda yine kipirdayamadigimi farkettim .Ama korkmuyordum, ne de olsa yanimda annem vardi.Icimden ufak capli bir kufur ettim.Iste o anda hayatimin hatasini yapmistim.Korku filmlerindeki tarzdan bir gurultu kulaklarimda yankilanmaya ve cinlamaya basladi neye ugradigimi sasirmistim ayni zamanda beni yatagin icinde bir saga bir de sola hizli hizli salliyordu..Yatagin icindeki sallantimdan annem uyanip beni tuttu ve o anda kendime gelebildim.Resmen carpilmistim.
AdminCem
Site Kurucusu
Site Kurucusu
AdminCem

Erkek Mesaj Sayısı : 1554
Ruh Halim : KarabasanLa Tanısmam Manyak10

Başarı:
KarabasanLa Tanısmam Left_bar_bleue1000/1000KarabasanLa Tanısmam Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Rep Puanı:
KarabasanLa Tanısmam Left_bar_bleue944/1500KarabasanLa Tanısmam Empty_bar_bleue  (944/1500)

MesajKonu: Geri: KarabasanLa Tanısmam   KarabasanLa Tanısmam Icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 3:38 pm

ürkütücü bişeyy yha annemde oluomşş bazennn garip pale
https://forumsaphira.yetkin-forum.com
dhengeshiz
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
dhengeshiz

Erkek Mesaj Sayısı : 137
Ruh Halim : KarabasanLa Tanısmam Aptal10

Başarı:
KarabasanLa Tanısmam Left_bar_bleue25/1000KarabasanLa Tanısmam Empty_bar_bleue  (25/1000)
Rep Puanı:
KarabasanLa Tanısmam Left_bar_bleue28/1500KarabasanLa Tanısmam Empty_bar_bleue  (28/1500)

MesajKonu: Geri: KarabasanLa Tanısmam   KarabasanLa Tanısmam Icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 3:39 pm

Bende de olmustu sabah kalktıqımda qösümde kan izi vardı

KarabasanLa Tanısmam
1 sayfadaki 1 sayfası