Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Forum İstatistik
Forum Saphira'ya Hoşgeldin; Misafir
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Tarihinden Beri Bizimlesin
Son Ziyaretiniz:
Son Üyemiz : https://forumsaphira.yetkin-forum.com/u157

5835 Gündür yayındayız
2162 Konumuz var
9233 Mesaj gönderildi
Senden İyi Olmasın 155 Kullanıcımız Var
Saat Kaç?
En son konular
» kısacaa ßhenn :)
OtosTopcu HayaLet Icon_minitimeCuma Ara. 31, 2010 4:52 pm tarafından ilkerarslan

» Yine Yeniden Saphira' 10
OtosTopcu HayaLet Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 1:26 pm tarafından AdminCem

» herkese selamlar .)
OtosTopcu HayaLet Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 12:50 am tarafından AdminCem

» evet ben yeniyim (:
OtosTopcu HayaLet Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 12:50 am tarafından AdminCem

» - ******ün Hayatı Anıları ****** resimleri yazıları -
OtosTopcu HayaLet Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 4:02 pm tarafından rtnrtn

» EmRe ayDıN fotoLaRı 2...
OtosTopcu HayaLet Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:05 pm tarafından matraq.xD

» kaLan sağLaR seNin oLsuN..(RESİMLİ)
OtosTopcu HayaLet Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:03 pm tarafından matraq.xD

» Bu keZ anLadım ( resımLı)
OtosTopcu HayaLet Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:03 pm tarafından matraq.xD

» içecek şişelernden sanat..
OtosTopcu HayaLet Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:58 pm tarafından matraq.xD

» yumuRta kabukLaRına bakıNn süpeRr bnce ;)
OtosTopcu HayaLet Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:57 pm tarafından matraq.xD

En iyi yollayıcılar
muzur_kedi
OtosTopcu HayaLet Vote_lcapOtosTopcu HayaLet Voting_barOtosTopcu HayaLet Vote_rcap 
AdminCem
OtosTopcu HayaLet Vote_lcapOtosTopcu HayaLet Voting_barOtosTopcu HayaLet Vote_rcap 
*ßOnNy--girL*
ßüshRa
ßaTeRiST DeN!Ss
saphira_smge
Angelic Girl
PeSiMiST_SaGoPa_KaJMeR
baqtery
JeLibon
Program İndir
Spor Haberleri
Anket
Yeni Tema Ve Arkaplanımız Nasıl???
Süper Ötesi
OtosTopcu HayaLet Vote_lcap67%OtosTopcu HayaLet Vote_rcap
 67% [ 2 ]
Öğğ İğrenç
OtosTopcu HayaLet Vote_lcap0%OtosTopcu HayaLet Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne İyi Ne Kötü Fifty Fifty
OtosTopcu HayaLet Vote_lcap33%OtosTopcu HayaLet Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Toplam Oylar : 3
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Adminle İletişim
Destekleyenler
free forum
Sitemizi Destekle
https://forumsaphira.yetkin-forum.com/tell_friend.forum?f
Facebook Ekle
Cem Agirgez

Kartınızı Oluşturun
Istatistikler
Toplam 155 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ilkerarslan

Kullanıcılarımız toplam 9233 mesaj attılar bunda 2162 konu

OtosTopcu HayaLet

3 posters
YazarMesaj
dhengeshiz
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
dhengeshiz

Erkek Mesaj Sayısı : 137
Ruh Halim : OtosTopcu HayaLet Aptal10

Başarı:
OtosTopcu HayaLet Left_bar_bleue25/1000OtosTopcu HayaLet Empty_bar_bleue  (25/1000)
Rep Puanı:
OtosTopcu HayaLet Left_bar_bleue28/1500OtosTopcu HayaLet Empty_bar_bleue  (28/1500)

OtosTopcu HayaLet Empty
MesajKonu: OtosTopcu HayaLet   OtosTopcu HayaLet Icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 3:25 pm

Adamın biri, bi cumartesi gecesi evine dönüyomuş. Birden 15-16 yaşlarında sevimli bi kızın yolun kenarında otostop yaptığını görmüş. Adamın da aynı yaşlarda iki kızı varmış. Hemen arabayı kızın yanına yanaştırmış, "Gece yarısı böyle ıssız bir yerde n'apıyosunuz Allah aşkına? Bu saatte otostop mu yapılır?" demiş. Kız, "Uzun hikaye. Rica etsem beni evime götürür müsünüz? Buraya çok yakın. Bu iyiliğinizi ömür boyu unutmam" diyerek arka koltuğa oturmuş. Kızın üzerinde cicili bicili, hoş bi elbise varmış. Evinin adresini vermiş. Gerçekten de yakınmış ev. Adam eve vardığında önünde durmuş, "İşte geldik küçük hanım" diyerek arka koltuğa dönmüş ama arkada hiç kimse yokmuş. Gözlerine inanamamış tabii. Hemen arabasından inip evin kapısını çalmış. Beyaz saçlı, çok yorgun görünen yaşlı bi kadın açmış kapıyı. Adam heyecanla, "Bana inanmayacaksınız ama yoldan küçük bi kız aldım. Bana buranın adresini verdi ama tam geldiğimizde..." Yaşlı kadın adamı susturmuş, "Biliyorum, biliyorum" demiş, "Sonra da ortadan kayboldu di'mi? Bu başımıza ilk defa gelmiyor. Her cumartesi akşamı aynı şey olur..." Meğer kız bir cumartesi gecesi diskodan dönerken trafik kazası geçirmiş ve oracıkta ölmüş. Şimdi her cumartesi gecesi kazada öldüğü yerden otostop yapıp evine gelmek istiyomuş ama bunu bugüne kadar başaramamış. Kadın bunları anlatırken adamın gözü piyanonun üzerindeki kızın fotoğrafına ilişmiş. Evet, kız aynı kızmış ve üzerinde de aynı elbise varmış..

En son dhengeshiz tarafından Ptsi Ağus. 04, 2008 3:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
muzur_kedi
S.Mod
S.Mod
muzur_kedi

Kadın Mesaj Sayısı : 1759
Ruh Halim : OtosTopcu HayaLet Asik10

Başarı:
OtosTopcu HayaLet Left_bar_bleue900/1000OtosTopcu HayaLet Empty_bar_bleue  (900/1000)
Rep Puanı:
OtosTopcu HayaLet Left_bar_bleue510/1500OtosTopcu HayaLet Empty_bar_bleue  (510/1500)

OtosTopcu HayaLet Empty
MesajKonu: Geri: OtosTopcu HayaLet   OtosTopcu HayaLet Icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 3:29 pm

oLabıLıRR bı duRum bncee :S ama tuhafta yhanı
saoL payLa$ım ıcın Wink
http://www.chatlakforum.benimforum.biz/
AdminCem
Site Kurucusu
Site Kurucusu
AdminCem

Erkek Mesaj Sayısı : 1554
Ruh Halim : OtosTopcu HayaLet Manyak10

Başarı:
OtosTopcu HayaLet Left_bar_bleue1000/1000OtosTopcu HayaLet Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Rep Puanı:
OtosTopcu HayaLet Left_bar_bleue944/1500OtosTopcu HayaLet Empty_bar_bleue  (944/1500)

OtosTopcu HayaLet Empty
MesajKonu: Geri: OtosTopcu HayaLet   OtosTopcu HayaLet Icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 3:35 pm

çok saol pylaşm için
https://forumsaphira.yetkin-forum.com

OtosTopcu HayaLet
1 sayfadaki 1 sayfası