Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Forum İstatistik
Forum Saphira'ya Hoşgeldin; Misafir
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Perş. Ocak 01, 1970 Tarihinden Beri Bizimlesin
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Son Üyemiz : https://forumsaphira.yetkin-forum.com/u157

5830 Gündür yayındayız
2162 Konumuz var
9233 Mesaj gönderildi
Senden İyi Olmasın 155 Kullanıcımız Var
Saat Kaç?
En son konular
» kısacaa ßhenn :)
EMRE AYDIN_ASİL YAŞlAR Icon_minitimeCuma Ara. 31, 2010 4:52 pm tarafından ilkerarslan

» Yine Yeniden Saphira' 10
EMRE AYDIN_ASİL YAŞlAR Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 1:26 pm tarafından AdminCem

» herkese selamlar .)
EMRE AYDIN_ASİL YAŞlAR Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 12:50 am tarafından AdminCem

» evet ben yeniyim (:
EMRE AYDIN_ASİL YAŞlAR Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 12:50 am tarafından AdminCem

» - ******ün Hayatı Anıları ****** resimleri yazıları -
EMRE AYDIN_ASİL YAŞlAR Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 4:02 pm tarafından rtnrtn

» EmRe ayDıN fotoLaRı 2...
EMRE AYDIN_ASİL YAŞlAR Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:05 pm tarafından matraq.xD

» kaLan sağLaR seNin oLsuN..(RESİMLİ)
EMRE AYDIN_ASİL YAŞlAR Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:03 pm tarafından matraq.xD

» Bu keZ anLadım ( resımLı)
EMRE AYDIN_ASİL YAŞlAR Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:03 pm tarafından matraq.xD

» içecek şişelernden sanat..
EMRE AYDIN_ASİL YAŞlAR Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:58 pm tarafından matraq.xD

» yumuRta kabukLaRına bakıNn süpeRr bnce ;)
EMRE AYDIN_ASİL YAŞlAR Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:57 pm tarafından matraq.xD

En iyi yollayıcılar
muzur_kedi
EMRE AYDIN_ASİL YAŞlAR Vote_lcapEMRE AYDIN_ASİL YAŞlAR Voting_barEMRE AYDIN_ASİL YAŞlAR Vote_rcap 
AdminCem
EMRE AYDIN_ASİL YAŞlAR Vote_lcapEMRE AYDIN_ASİL YAŞlAR Voting_barEMRE AYDIN_ASİL YAŞlAR Vote_rcap 
*ßOnNy--girL*
ßüshRa
ßaTeRiST DeN!Ss
saphira_smge
Angelic Girl
PeSiMiST_SaGoPa_KaJMeR
baqtery
JeLibon
Program İndir
Spor Haberleri
Anket
Yeni Tema Ve Arkaplanımız Nasıl???
Süper Ötesi
EMRE AYDIN_ASİL YAŞlAR Vote_lcap67%EMRE AYDIN_ASİL YAŞlAR Vote_rcap
 67% [ 2 ]
Öğğ İğrenç
EMRE AYDIN_ASİL YAŞlAR Vote_lcap0%EMRE AYDIN_ASİL YAŞlAR Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne İyi Ne Kötü Fifty Fifty
EMRE AYDIN_ASİL YAŞlAR Vote_lcap33%EMRE AYDIN_ASİL YAŞlAR Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Toplam Oylar : 3
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Adminle İletişim
Destekleyenler
free forum
Sitemizi Destekle
https://forumsaphira.yetkin-forum.com/tell_friend.forum?f
Facebook Ekle
Cem Agirgez

Kartınızı Oluşturun
Istatistikler
Toplam 155 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ilkerarslan

Kullanıcılarımız toplam 9233 mesaj attılar bunda 2162 konu

EMRE AYDIN_ASİL YAŞlAR

YazarMesaj
ßüshRa
Süper Aktif
Süper Aktif
ßüshRa

Kadın Mesaj Sayısı : 959
Ruh Halim : EMRE AYDIN_ASİL YAŞlAR Hasta10

Başarı:
EMRE AYDIN_ASİL YAŞlAR Left_bar_bleue550/1000EMRE AYDIN_ASİL YAŞlAR Empty_bar_bleue  (550/1000)
Rep Puanı:
EMRE AYDIN_ASİL YAŞlAR Left_bar_bleue222/1500EMRE AYDIN_ASİL YAŞlAR Empty_bar_bleue  (222/1500)

EMRE AYDIN_ASİL YAŞlAR Empty
MesajKonu: EMRE AYDIN_ASİL YAŞlAR   EMRE AYDIN_ASİL YAŞlAR Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 3:13 pm

ASİL YAŞLAR

Geceyi mesken tuttum gündüz senin olsun yalnızlık derdime dert katar gözlerim ağlar
Asil bu yaşlar tek çarem var hayata renk veren aşklar yollarım mecbur istikamete giden yıllar
Hepsi de boştu boşluğa koştu sırtıma saplanan okları kalbime soktu ardına bakmadı
Görmedı ağladım bağladı elleri kolları uzanayım ıstedım olmadı yılmadım
Arasam telefona bakmaz bil ki konuşmaz ne yapsam unutsam derken duvarda yüzü var
Kaçamam ondan yapamam hayran bu gönül uğruna can verir tüketirim bir ömür
Anlatamam ki..!!
Kördüğüm olmuşum çözemedi kimse derdimi bilene 10 puan işte ben neyim bulamadım sana takılayım ben anlatır hüznümü özlü bu cümlem belki bir gün gelecek özleyeceksin ne yapıyor ne ediyorum ben kendimi kaybettim gözyaşım aktı yollara düsüp aşkımı aradım yalnızım hala sensiz bu oda tadı tuzu olmuyor bari sen ağlama gururum engel hiçe say sen gözyaşım aksın endişe etmem tersine gidecek her şey bir gün düzelir derken yalnızım yine kendimi tutamadım yorgunum ağladı gözlerim bakma asil bu yaşlar!!

Sil gözünün yalnızlıklarını
O an fısılda duvarlara adımı
Bin bıçak var sırtımda
Biniyle de adaşsın
Her biri hayran sana [x2]

Yaşları tutmadım ağlamak istedim senden başka olmadı kimse derdimi söylemek istemedim sana sendin her zaman yanımdaydın oysa anlamadığın bir tek http://www.sozarsivi.com/emre+aydin
şey var sen benim olmadın hıç bi zaman nedendir hala gözyaşı bende durmadan akıyor sensiz her gece hüzün bulutu kapladı içimi bu benim değildi ikimizin seçimi sölemem seni sevdiğimi bir defa denedim elime ne geçti günlerim gecelerden farksız benim yalnızlığıma çare mi aradım üzerime gelenler olabilirdi kalbimi senin için boş bırakmıştım şimdi koskoca bir boşluk var yanımdaysa tek
bir dostum durmadan içerim geceler yoldaş buzları eriten aşkım gardaş oldu ve gözlerim bunun için doldu yaşları görünce bana neden sordu ne bahane bulsam yutturamam ki söylesem belli onu kaybederim korkuyorum artık yaklaşamıyorum uzak yollardan bir medet umdum belki kaçar unuturum diyordum unutmak kolay değil bunu biliyordum son sözü söylemem cesaret edemem belli ki başlamadan kaybedicem bu oyunu yazanıma gözyaşı dökerek sitem edip aşkımı dillere dökücem.

EMRE AYDIN_ASİL YAŞlAR
1 sayfadaki 1 sayfası