Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Forum İstatistik
Forum Saphira'ya Hoşgeldin; Misafir
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Tarihinden Beri Bizimlesin
Son Ziyaretiniz:
Son Üyemiz : https://forumsaphira.yetkin-forum.com/u157

5835 Gündür yayındayız
2162 Konumuz var
9233 Mesaj gönderildi
Senden İyi Olmasın 155 Kullanıcımız Var
Saat Kaç?
En son konular
» kısacaa ßhenn :)
Bu aDamın Boynuzu Var . Icon_minitimeCuma Ara. 31, 2010 4:52 pm tarafından ilkerarslan

» Yine Yeniden Saphira' 10
Bu aDamın Boynuzu Var . Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 1:26 pm tarafından AdminCem

» herkese selamlar .)
Bu aDamın Boynuzu Var . Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 12:50 am tarafından AdminCem

» evet ben yeniyim (:
Bu aDamın Boynuzu Var . Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 12:50 am tarafından AdminCem

» - ******ün Hayatı Anıları ****** resimleri yazıları -
Bu aDamın Boynuzu Var . Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 4:02 pm tarafından rtnrtn

» EmRe ayDıN fotoLaRı 2...
Bu aDamın Boynuzu Var . Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:05 pm tarafından matraq.xD

» kaLan sağLaR seNin oLsuN..(RESİMLİ)
Bu aDamın Boynuzu Var . Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:03 pm tarafından matraq.xD

» Bu keZ anLadım ( resımLı)
Bu aDamın Boynuzu Var . Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:03 pm tarafından matraq.xD

» içecek şişelernden sanat..
Bu aDamın Boynuzu Var . Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:58 pm tarafından matraq.xD

» yumuRta kabukLaRına bakıNn süpeRr bnce ;)
Bu aDamın Boynuzu Var . Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:57 pm tarafından matraq.xD

En iyi yollayıcılar
muzur_kedi
Bu aDamın Boynuzu Var . Vote_lcapBu aDamın Boynuzu Var . Voting_barBu aDamın Boynuzu Var . Vote_rcap 
AdminCem
Bu aDamın Boynuzu Var . Vote_lcapBu aDamın Boynuzu Var . Voting_barBu aDamın Boynuzu Var . Vote_rcap 
*ßOnNy--girL*
ßüshRa
ßaTeRiST DeN!Ss
saphira_smge
Angelic Girl
PeSiMiST_SaGoPa_KaJMeR
baqtery
JeLibon
Program İndir
Spor Haberleri
Anket
Yeni Tema Ve Arkaplanımız Nasıl???
Süper Ötesi
Bu aDamın Boynuzu Var . Vote_lcap67%Bu aDamın Boynuzu Var . Vote_rcap
 67% [ 2 ]
Öğğ İğrenç
Bu aDamın Boynuzu Var . Vote_lcap0%Bu aDamın Boynuzu Var . Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne İyi Ne Kötü Fifty Fifty
Bu aDamın Boynuzu Var . Vote_lcap33%Bu aDamın Boynuzu Var . Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Toplam Oylar : 3
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Adminle İletişim
Destekleyenler
free forum
Sitemizi Destekle
https://forumsaphira.yetkin-forum.com/tell_friend.forum?f
Facebook Ekle
Cem Agirgez

Kartınızı Oluşturun
Istatistikler
Toplam 155 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ilkerarslan

Kullanıcılarımız toplam 9233 mesaj attılar bunda 2162 konu

Bu aDamın Boynuzu Var .

4 posters
YazarMesaj
muzur_kedi
S.Mod
S.Mod
muzur_kedi

Kadın Mesaj Sayısı : 1759
Ruh Halim : Bu aDamın Boynuzu Var . Asik10

Başarı:
Bu aDamın Boynuzu Var . Left_bar_bleue900/1000Bu aDamın Boynuzu Var . Empty_bar_bleue  (900/1000)
Rep Puanı:
Bu aDamın Boynuzu Var . Left_bar_bleue510/1500Bu aDamın Boynuzu Var . Empty_bar_bleue  (510/1500)

Bu aDamın Boynuzu Var . Empty
MesajKonu: Bu aDamın Boynuzu Var .   Bu aDamın Boynuzu Var . Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 7:12 pm

Çin'de küçük bir köyde yaşayan 93 yaşındaki Ma Zhong Nan'ın kafasında çıkan boynuz görenleri şaşkına çeviriyor.

Bundan 5 yıl önce sert bir tarakla saçını tarayan yaşlı Çinlinin kafasında 10 santim boyunda bir boynuz çıktı.

Olayla ilgili bilgi veren Çinli Nan, "5 yıl kadar önce saçımı sert bir tarakla tararken başımdan kan geldi.Tarak yüzünden kafamın bu bölgesinde yara oluştu.Bu yara çok kaşındığı için sık sık tırnağımla kaşıdım ve oluşan kabuğu kanattım. Sonra yukarı doğru bir boynuz şeklinde kafamda tuhaf bir şey çıktı." dedi.

Bu aDamın Boynuzu Var . Boynuzluadamaa1

Kafasında çıkan bu tuhaf cisim yüzünden bölgede tanındığını anlatan yaşlı adam, "Pek çok yerden beni görmeye geldiler.İnsanlar bana saygı gösteriyordu.Bende bu boynuzun bana bir zararı olmadığı için doktorlara göstermedim" şeklinde konuştu.

Çocuklarının zoruyla doktora götürülen Çinli sıkı bir tetkikten geçirildi.

Tetkiklerden sonra bir açıklama yapan doktorlar, "Hertürlü testi yaptık. Malesef bu boynuzun nasıl oluştuğu ile alakalı TIP olarak bir açıklama getiremiyoruz.Yaranın bu hale gelmesi litaretürde görülmedik bir durum.Kafada çıkan bu cisim oldukça sert. Bir yara oluşumu yatay büyür.Buradaki vakada yukarı doğru büyüme ver.Şu an için bir açıklama getiremiyoruz" dediler.
http://www.chatlakforum.benimforum.biz/
AdminCem
Site Kurucusu
Site Kurucusu
AdminCem

Erkek Mesaj Sayısı : 1554
Ruh Halim : Bu aDamın Boynuzu Var . Manyak10

Başarı:
Bu aDamın Boynuzu Var . Left_bar_bleue1000/1000Bu aDamın Boynuzu Var . Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Rep Puanı:
Bu aDamın Boynuzu Var . Left_bar_bleue944/1500Bu aDamın Boynuzu Var . Empty_bar_bleue  (944/1500)

MesajKonu: Geri: Bu aDamın Boynuzu Var .   Bu aDamın Boynuzu Var . Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 7:16 pm

hayrete düştümm ilginç What a Face
https://forumsaphira.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Bu aDamın Boynuzu Var .   Bu aDamın Boynuzu Var . Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 11:30 pm

Shocked Pnde hayrete düştüm! ş0kLardaım ! ç0k iLqinç ya :S
*ßOnNy--girL*
Moderatör
Moderatör
*ßOnNy--girL*

Kadın Mesaj Sayısı : 1068

Başarı:
Bu aDamın Boynuzu Var . Left_bar_bleue675/1000Bu aDamın Boynuzu Var . Empty_bar_bleue  (675/1000)
Rep Puanı:
Bu aDamın Boynuzu Var . Left_bar_bleue166/1500Bu aDamın Boynuzu Var . Empty_bar_bleue  (166/1500)

MesajKonu: Geri: Bu aDamın Boynuzu Var .   Bu aDamın Boynuzu Var . Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 11:58 pm

OoOpPpSsS!! o ne la Shocked

oha zönk!
ßaTeRiST DeN!Ss
Ortak Admin
Ortak Admin
ßaTeRiST DeN!Ss

Erkek Mesaj Sayısı : 712

Başarı:
Bu aDamın Boynuzu Var . Left_bar_bleue700/1000Bu aDamın Boynuzu Var . Empty_bar_bleue  (700/1000)
Rep Puanı:
Bu aDamın Boynuzu Var . Left_bar_bleue332/1500Bu aDamın Boynuzu Var . Empty_bar_bleue  (332/1500)

MesajKonu: Geri: Bu aDamın Boynuzu Var .   Bu aDamın Boynuzu Var . Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 1:42 am

walla yhaa hayret edılecek bısı Very Happy:D ama belkı aldatılmıstır Very Happy:D: zuhahaha
muzur_kedi
S.Mod
S.Mod
muzur_kedi

Kadın Mesaj Sayısı : 1759
Ruh Halim : Bu aDamın Boynuzu Var . Asik10

Başarı:
Bu aDamın Boynuzu Var . Left_bar_bleue900/1000Bu aDamın Boynuzu Var . Empty_bar_bleue  (900/1000)
Rep Puanı:
Bu aDamın Boynuzu Var . Left_bar_bleue510/1500Bu aDamın Boynuzu Var . Empty_bar_bleue  (510/1500)

MesajKonu: Geri: Bu aDamın Boynuzu Var .   Bu aDamın Boynuzu Var . Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 7:44 pm

ßaTeRiST DeN!Ss demiş ki:
walla yhaa hayret edılecek bısı Very Happy:D ama belkı aldatılmıstır Very Happy:D: zuhahaha

hehehuu super tespıt yha Very Happy
http://www.chatlakforum.benimforum.biz/

Bu aDamın Boynuzu Var .
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-