Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Forum İstatistik
Forum Saphira'ya Hoşgeldin; Misafir
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Perş. Ocak 01, 1970 Tarihinden Beri Bizimlesin
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Son Üyemiz : https://forumsaphira.yetkin-forum.com/u157

5822 Gündür yayındayız
2162 Konumuz var
9233 Mesaj gönderildi
Senden İyi Olmasın 155 Kullanıcımız Var
Saat Kaç?
En son konular
» kısacaa ßhenn :)
bak sen şu küçük johna=) Icon_minitimeCuma Ara. 31, 2010 4:52 pm tarafından ilkerarslan

» Yine Yeniden Saphira' 10
bak sen şu küçük johna=) Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 1:26 pm tarafından AdminCem

» herkese selamlar .)
bak sen şu küçük johna=) Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 12:50 am tarafından AdminCem

» evet ben yeniyim (:
bak sen şu küçük johna=) Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 12:50 am tarafından AdminCem

» - ******ün Hayatı Anıları ****** resimleri yazıları -
bak sen şu küçük johna=) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 4:02 pm tarafından rtnrtn

» EmRe ayDıN fotoLaRı 2...
bak sen şu küçük johna=) Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:05 pm tarafından matraq.xD

» kaLan sağLaR seNin oLsuN..(RESİMLİ)
bak sen şu küçük johna=) Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:03 pm tarafından matraq.xD

» Bu keZ anLadım ( resımLı)
bak sen şu küçük johna=) Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:03 pm tarafından matraq.xD

» içecek şişelernden sanat..
bak sen şu küçük johna=) Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:58 pm tarafından matraq.xD

» yumuRta kabukLaRına bakıNn süpeRr bnce ;)
bak sen şu küçük johna=) Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:57 pm tarafından matraq.xD

En iyi yollayıcılar
muzur_kedi
bak sen şu küçük johna=) Vote_lcapbak sen şu küçük johna=) Voting_barbak sen şu küçük johna=) Vote_rcap 
AdminCem
bak sen şu küçük johna=) Vote_lcapbak sen şu küçük johna=) Voting_barbak sen şu küçük johna=) Vote_rcap 
*ßOnNy--girL*
ßüshRa
ßaTeRiST DeN!Ss
saphira_smge
Angelic Girl
PeSiMiST_SaGoPa_KaJMeR
baqtery
JeLibon
Program İndir
Spor Haberleri
Anket
Yeni Tema Ve Arkaplanımız Nasıl???
Süper Ötesi
bak sen şu küçük johna=) Vote_lcap67%bak sen şu küçük johna=) Vote_rcap
 67% [ 2 ]
Öğğ İğrenç
bak sen şu küçük johna=) Vote_lcap0%bak sen şu küçük johna=) Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne İyi Ne Kötü Fifty Fifty
bak sen şu küçük johna=) Vote_lcap33%bak sen şu küçük johna=) Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Toplam Oylar : 3
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Adminle İletişim
Destekleyenler
free forum
Sitemizi Destekle
https://forumsaphira.yetkin-forum.com/tell_friend.forum?f
Facebook Ekle
Cem Agirgez

Kartınızı Oluşturun
Istatistikler
Toplam 155 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ilkerarslan

Kullanıcılarımız toplam 9233 mesaj attılar bunda 2162 konu

bak sen şu küçük johna=)

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

bak sen şu küçük johna=) Empty
MesajKonu: bak sen şu küçük johna=)   bak sen şu küçük johna=) Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 7:13 pm

Küçük John okuldan eve gelir ve üzgün bir sekilde, "Matematik dersinden 1 aldim" der. Babasi hemen sorar, "Neden ?" "Ögretmen 3x2 kaç eder?" diye sordu, ben de "6" dedim. Babasi hemen oglunu tasdikler ve "Fakat bu dogru" der. Ondan sonra da "ögretmen 2x3 kaç eder?" diye sordu. "Ha si*tr ne farki var ki ?" "Ben de ögretmene aynisini söyledim =)
muzur_kedi
S.Mod
S.Mod
muzur_kedi

Kadın Mesaj Sayısı : 1759
Ruh Halim : bak sen şu küçük johna=) Asik10

Başarı:
bak sen şu küçük johna=) Left_bar_bleue900/1000bak sen şu küçük johna=) Empty_bar_bleue  (900/1000)
Rep Puanı:
bak sen şu küçük johna=) Left_bar_bleue510/1500bak sen şu küçük johna=) Empty_bar_bleue  (510/1500)

MesajKonu: Geri: bak sen şu küçük johna=)   bak sen şu küçük johna=) Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 7:18 pm

Very Happy guselmıs saol payla$ım için ..
http://www.chatlakforum.benimforum.biz/
AdminCem
Site Kurucusu
Site Kurucusu
AdminCem

Erkek Mesaj Sayısı : 1554
Ruh Halim : bak sen şu küçük johna=) Manyak10

Başarı:
bak sen şu küçük johna=) Left_bar_bleue1000/1000bak sen şu küçük johna=) Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Rep Puanı:
bak sen şu küçük johna=) Left_bar_bleue944/1500bak sen şu küçük johna=) Empty_bar_bleue  (944/1500)

MesajKonu: Geri: bak sen şu küçük johna=)   bak sen şu küçük johna=) Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 7:37 pm

çokk saoll bayagüldümm sayyenizdee yha Very Happy
https://forumsaphira.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: bak sen şu küçük johna=)   bak sen şu küçük johna=) Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 12:28 pm

ehehe Smile sa0L cnm qüseLmiş..

bak sen şu küçük johna=)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-