Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Forum İstatistik
Forum Saphira'ya Hoşgeldin; Misafir
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Perş. Ocak 01, 1970 Tarihinden Beri Bizimlesin
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Son Üyemiz : https://forumsaphira.yetkin-forum.com/u157

5828 Gündür yayındayız
2162 Konumuz var
9233 Mesaj gönderildi
Senden İyi Olmasın 155 Kullanıcımız Var
Saat Kaç?
En son konular
» kısacaa ßhenn :)
Çocukkenki Mantıksızlıklar Icon_minitimeCuma Ara. 31, 2010 4:52 pm tarafından ilkerarslan

» Yine Yeniden Saphira' 10
Çocukkenki Mantıksızlıklar Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 1:26 pm tarafından AdminCem

» herkese selamlar .)
Çocukkenki Mantıksızlıklar Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 12:50 am tarafından AdminCem

» evet ben yeniyim (:
Çocukkenki Mantıksızlıklar Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 12:50 am tarafından AdminCem

» - ******ün Hayatı Anıları ****** resimleri yazıları -
Çocukkenki Mantıksızlıklar Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 4:02 pm tarafından rtnrtn

» EmRe ayDıN fotoLaRı 2...
Çocukkenki Mantıksızlıklar Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:05 pm tarafından matraq.xD

» kaLan sağLaR seNin oLsuN..(RESİMLİ)
Çocukkenki Mantıksızlıklar Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:03 pm tarafından matraq.xD

» Bu keZ anLadım ( resımLı)
Çocukkenki Mantıksızlıklar Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:03 pm tarafından matraq.xD

» içecek şişelernden sanat..
Çocukkenki Mantıksızlıklar Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:58 pm tarafından matraq.xD

» yumuRta kabukLaRına bakıNn süpeRr bnce ;)
Çocukkenki Mantıksızlıklar Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:57 pm tarafından matraq.xD

En iyi yollayıcılar
muzur_kedi
Çocukkenki Mantıksızlıklar Vote_lcapÇocukkenki Mantıksızlıklar Voting_barÇocukkenki Mantıksızlıklar Vote_rcap 
AdminCem
Çocukkenki Mantıksızlıklar Vote_lcapÇocukkenki Mantıksızlıklar Voting_barÇocukkenki Mantıksızlıklar Vote_rcap 
*ßOnNy--girL*
ßüshRa
ßaTeRiST DeN!Ss
saphira_smge
Angelic Girl
PeSiMiST_SaGoPa_KaJMeR
baqtery
JeLibon
Program İndir
Spor Haberleri
Anket
Yeni Tema Ve Arkaplanımız Nasıl???
Süper Ötesi
Çocukkenki Mantıksızlıklar Vote_lcap67%Çocukkenki Mantıksızlıklar Vote_rcap
 67% [ 2 ]
Öğğ İğrenç
Çocukkenki Mantıksızlıklar Vote_lcap0%Çocukkenki Mantıksızlıklar Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne İyi Ne Kötü Fifty Fifty
Çocukkenki Mantıksızlıklar Vote_lcap33%Çocukkenki Mantıksızlıklar Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Toplam Oylar : 3
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Adminle İletişim
Destekleyenler
free forum
Sitemizi Destekle
https://forumsaphira.yetkin-forum.com/tell_friend.forum?f
Facebook Ekle
Cem Agirgez

Kartınızı Oluşturun
Istatistikler
Toplam 155 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ilkerarslan

Kullanıcılarımız toplam 9233 mesaj attılar bunda 2162 konu

Çocukkenki Mantıksızlıklar

YazarMesaj
AdminCem
Site Kurucusu
Site Kurucusu
AdminCem

Erkek Mesaj Sayısı : 1554
Ruh Halim : Çocukkenki Mantıksızlıklar Manyak10

Başarı:
Çocukkenki Mantıksızlıklar Left_bar_bleue1000/1000Çocukkenki Mantıksızlıklar Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Rep Puanı:
Çocukkenki Mantıksızlıklar Left_bar_bleue944/1500Çocukkenki Mantıksızlıklar Empty_bar_bleue  (944/1500)

Çocukkenki Mantıksızlıklar Empty
MesajKonu: Çocukkenki Mantıksızlıklar   Çocukkenki Mantıksızlıklar Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 6:54 pm

1-) bi keresinde, 3-4 yaşlarındayken, mutfaga girmiştim ve ömrümde ilk defa kadayıfla karşılaşmıştım: annem kadayıf yapmıştı ve ben de kadayıfı babam zannettim çünkü babam kıllı bir insandı ve annemin babamı öldürdüğünü sonrada yemek yaptığını düşünmüştüm, babamın babamı öldürdüğünü sonrada yemek yaptığını düşünmüştüm, piştikten sonra kıllarının o hale geldiğini zannedip babam eve gelene kadar mutfakta oturup ağlamıstım, annemin cok kızdığını hatırlıyorum

2-) İn cin top oynuyo dediklerinde de, incin adında (ayse fatma gibi) bi kızın top oynadıgını sanırdım. bi türlü anlayamazdım.oynuyo da nooluyo ben de oynuyorum derdim kendi kendime

3-) ilkokula yeni başladığım zamandı. bir gazetenin magazin ekinde "Emel Sayın diyen kazandı" başlığı vardı. konuyu hatırlamıyorum. ama akşama kadar binlerce kez Emel Sayın dediğimi hiç unutmadım) belkide kişisel tarihimin ilk hayal kırıklığını o zaman yaşamıştım

4-) pırasayı soğanın abisi sanırdım

5-) küçükken televizyona momumbak dermişim) şimdi tivi. plazmalara ise tiviti

6-) Anıtkabir'i bir başkan mezarları serisinin ilk üyesi sanır ve Kenan Evren'in anıtka-iki'ye gömülecegine inanırdım.

7-) küçüktüm, babamın arkadaşları, babamın olmadığı bir anda "senin babanın başının üzerinden uçak geçmiş." demişlerdi. babam kaza geçirdi sanmıştım. çok ağlamıştım.

8-) filmlerde kızılderililere yerli dendiği için onları türk sanırdım

9-)kasetçaların kapağını açıp, içine beyaz leblebi doldurmuştum içindeki adam acıkmıştır diye

10-) yavaş hareket eden simsiyah renkli karıncalara türk karıncaları onlara göre daha hızlı hareket eden ve daha uzun bacaklı kırmızı karıncalara gavur karıncaları derdik. bulduğumuz türk karıncaları gavur karıncalarının yuvasına koyardık. türk karıncayı kovaladığı zaman gavurlar, onların yuvalarını bozardık. (ALINTI DEĞİL)

11-) tek kanallı dönemde cuma günleri hanımlara yönelik bir gündüz kuşağı program vardı. programın cıngılı hala dilimde "bugün günlerden cuma, merhaba hanımlar merhaba". asıl konu programın adı; "Hanımlar Sizin İçin". çok küçüklükten beri öğrenmiştim, hanımlar bizim için

12-) Annemi ziyaretçiler dizisinden biri zannederdim. uzaydan gelen bi visitors annemi öldürmüş ve yerine geçmiş diye suratından maskesini çıkarmaya çalışıp annemin suratını yolardım

13-) Otobüslerdeki "tehlike anında kolu el ele çeviriniz" (ki böölebile yazmıyo) yazısını her gördüğümde otobüsteki herkesin elele tutuşup, ve birinin lider olup kolu onun çevirmesi gerektiğini sanırdım

14-) trafoların kapısına konulan kurukafa resmine bakıp, orada iskeletlerin yaşadığını sanırdım. bakıma gelenlerin de onların sahipleri olup, onlara yemek getirdiklerini düşünürdüm.

15-) küçükken sadece türklerin kanı kırmızı olur bilirdim yabancıların ise mavi, yeşil, sarı, mor...

16-) Herhalde kapıya gelindiğinde mutlaka zile basılmasını gerektiğini sanıyodum ki, boyum yetişmediğinden duvara parmağımı basıp "zilllll"diye bağırırdım

17-) Televizyondaki spikerlerin de bizi gördüğünü sanırdım, bunuanlamak ve açıklığa kavuşturmak için birgün koltuğun arkasınasaklandım, planım spikeri punduna getirip beni aradığını ve kafasınıoynattığını yakalamaktı ama nereye saklanırsam saklanayım, ne kadargizlice kafamı dışarı çıkartıp televizyona bakarsam bakayım spiker hepbeni görüyor, gozumun içine bakıyordu. Sonra babama sordum, öğrendim.

18)Tam hatırlamıyom ama Bir gün bir çizgi filmin etkisinde kalarak inşaat katından kendimi kuma atmışım ^^ benimde onlar gibi yeteneğim var diyerekten

not:(Alıntıdır)
https://forumsaphira.yetkin-forum.com

Çocukkenki Mantıksızlıklar
1 sayfadaki 1 sayfası