Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Forum İstatistik
Forum Saphira'ya Hoşgeldin; Misafir
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Perş. Ocak 01, 1970 Tarihinden Beri Bizimlesin
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Son Üyemiz : https://forumsaphira.yetkin-forum.com/u157

5828 Gündür yayındayız
2162 Konumuz var
9233 Mesaj gönderildi
Senden İyi Olmasın 155 Kullanıcımız Var
Saat Kaç?
En son konular
» kısacaa ßhenn :)
Haydarın ikna mektubu :) Icon_minitimeCuma Ara. 31, 2010 4:52 pm tarafından ilkerarslan

» Yine Yeniden Saphira' 10
Haydarın ikna mektubu :) Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 1:26 pm tarafından AdminCem

» herkese selamlar .)
Haydarın ikna mektubu :) Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 12:50 am tarafından AdminCem

» evet ben yeniyim (:
Haydarın ikna mektubu :) Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 12:50 am tarafından AdminCem

» - ******ün Hayatı Anıları ****** resimleri yazıları -
Haydarın ikna mektubu :) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 4:02 pm tarafından rtnrtn

» EmRe ayDıN fotoLaRı 2...
Haydarın ikna mektubu :) Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:05 pm tarafından matraq.xD

» kaLan sağLaR seNin oLsuN..(RESİMLİ)
Haydarın ikna mektubu :) Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:03 pm tarafından matraq.xD

» Bu keZ anLadım ( resımLı)
Haydarın ikna mektubu :) Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:03 pm tarafından matraq.xD

» içecek şişelernden sanat..
Haydarın ikna mektubu :) Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:58 pm tarafından matraq.xD

» yumuRta kabukLaRına bakıNn süpeRr bnce ;)
Haydarın ikna mektubu :) Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:57 pm tarafından matraq.xD

En iyi yollayıcılar
muzur_kedi
Haydarın ikna mektubu :) Vote_lcapHaydarın ikna mektubu :) Voting_barHaydarın ikna mektubu :) Vote_rcap 
AdminCem
Haydarın ikna mektubu :) Vote_lcapHaydarın ikna mektubu :) Voting_barHaydarın ikna mektubu :) Vote_rcap 
*ßOnNy--girL*
ßüshRa
ßaTeRiST DeN!Ss
saphira_smge
Angelic Girl
PeSiMiST_SaGoPa_KaJMeR
baqtery
JeLibon
Program İndir
Spor Haberleri
Anket
Yeni Tema Ve Arkaplanımız Nasıl???
Süper Ötesi
Haydarın ikna mektubu :) Vote_lcap67%Haydarın ikna mektubu :) Vote_rcap
 67% [ 2 ]
Öğğ İğrenç
Haydarın ikna mektubu :) Vote_lcap0%Haydarın ikna mektubu :) Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne İyi Ne Kötü Fifty Fifty
Haydarın ikna mektubu :) Vote_lcap33%Haydarın ikna mektubu :) Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Toplam Oylar : 3
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Adminle İletişim
Destekleyenler
free forum
Sitemizi Destekle
https://forumsaphira.yetkin-forum.com/tell_friend.forum?f
Facebook Ekle
Cem Agirgez

Kartınızı Oluşturun
Istatistikler
Toplam 155 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ilkerarslan

Kullanıcılarımız toplam 9233 mesaj attılar bunda 2162 konu

Haydarın ikna mektubu :)

4 posters
YazarMesaj
Angelic Girl
Moderatör
Moderatör
Angelic Girl

Kadın Mesaj Sayısı : 566
Ruh Halim : Haydarın ikna mektubu :) Yurekl10

Başarı:
Haydarın ikna mektubu :) Left_bar_bleue575/1000Haydarın ikna mektubu :) Empty_bar_bleue  (575/1000)
Rep Puanı:
Haydarın ikna mektubu :) Left_bar_bleue92/1500Haydarın ikna mektubu :) Empty_bar_bleue  (92/1500)

Haydarın ikna mektubu :) Empty
MesajKonu: Haydarın ikna mektubu :)   Haydarın ikna mektubu :) Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 9:57 pm

Menekşe moru gözlüm, al yanaklım, seni bir daha dövmeyeceğim. Lütfen artık eve dön. Bak Yaşar halıya kustu, kusmuk seni bekliyor. Ayaklarım bugün de hep seni aradı, yıkanmak için. Seni çok arıyorum, bir haftadır akşam rakılarının tadı tuzu yok... Ev sensiz çok ıssız. Gerçi nasıl, nerede yattığımı, kime nasıl çaktığımı falan hiç hatırlamıyorum ama onun sen olmadığını bir büyük rakının sonunda dahi hissedebiliyorum.

Kezban, ben sana aşığım. Eve döndüğün gün, bunu arkadaşlarla kutlayacağım. Sen, kanlar içerisinde evden kaçarken nasıl duygulandığımı bilemezsin. Elimdeki şişeyi, hırsımdan ananın fotoğrafına fırlattım. (Artık duvarları gelince silersin.) Kezban bir de gelirken 2 paket kısa Maltepe getirebilir misin?

Dün Zeynep okula gitmeyip dolma sardı, ben de okeye dönerken dikkatleri dağıtmak için habire dolma yiyip,"yiyin yiyin nefis olmuş" dedim. Nasıl zeka ama.. Zeynep´in tezkeresinde okul ve sınıf kısmını boş bıraktım. Onu da mı ben dolduracağım?

Bu sabah seni kaçırışım aklıma geldi, efkarlanıp bir cıgara yaktım. On dört yaşlarında taş gibi kızdın. Nasıl; Mehmet, Abidin, Ramazan, Yusuf gelip seni döve döve taksiye atmıştık? Peki, seni piknik tüpü ile dövüşümü hatırlıyor musun? Yeni evliydik, bir boğaz gezisi dönüşüydü. Mehmetgiller kapıda bekliyorlardı, sen daha roka bile hazırlamamıştın ve Ramazan içeriden "ROKA!" diye bağırmıştı. Mutfağın kapısını içeriden nasıl kilitlediğimi, ocağın oradan tüpü nasıl kaptığımı falan hiç hatırlamıyorum. O gece Ramazan ´lar gidince sen Yaşar ‘ı doğurdun. Huysuz mu huysuz, koca burunlu Yaşarımı... Bu arada son maaşınla Yaşar ?a don falan aldım...

Artık yuvana dön, asabımı bozma!
muzur_kedi
S.Mod
S.Mod
muzur_kedi

Kadın Mesaj Sayısı : 1759
Ruh Halim : Haydarın ikna mektubu :) Asik10

Başarı:
Haydarın ikna mektubu :) Left_bar_bleue900/1000Haydarın ikna mektubu :) Empty_bar_bleue  (900/1000)
Rep Puanı:
Haydarın ikna mektubu :) Left_bar_bleue510/1500Haydarın ikna mektubu :) Empty_bar_bleue  (510/1500)

MesajKonu: Geri: Haydarın ikna mektubu :)   Haydarın ikna mektubu :) Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 7:06 pm

hehehe super bı mektup yhaaa bıttım yhanı Very Happy

saoL cnm
http://www.chatlakforum.benimforum.biz/
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Haydarın ikna mektubu :)   Haydarın ikna mektubu :) Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 12:40 pm

Harbydne komedy yaa bittim vaLLa sa0L cnm Wink
ßaTeRiST DeN!Ss
Ortak Admin
Ortak Admin
ßaTeRiST DeN!Ss

Erkek Mesaj Sayısı : 712

Başarı:
Haydarın ikna mektubu :) Left_bar_bleue700/1000Haydarın ikna mektubu :) Empty_bar_bleue  (700/1000)
Rep Puanı:
Haydarın ikna mektubu :) Left_bar_bleue332/1500Haydarın ikna mektubu :) Empty_bar_bleue  (332/1500)

MesajKonu: Geri: Haydarın ikna mektubu :)   Haydarın ikna mektubu :) Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 12:51 pm

hehe gerccektende süper yha Very Happy

SaoL paylasımın ıcın =)=)
*ßOnNy--girL*
Moderatör
Moderatör
*ßOnNy--girL*

Kadın Mesaj Sayısı : 1068

Başarı:
Haydarın ikna mektubu :) Left_bar_bleue675/1000Haydarın ikna mektubu :) Empty_bar_bleue  (675/1000)
Rep Puanı:
Haydarın ikna mektubu :) Left_bar_bleue166/1500Haydarın ikna mektubu :) Empty_bar_bleue  (166/1500)

MesajKonu: Geri: Haydarın ikna mektubu :)   Haydarın ikna mektubu :) Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 1:48 pm

ehehhu sprsin kuzum:)

Haydarın ikna mektubu :)
1 sayfadaki 1 sayfası